A máme tady další příspěvek. Jedna z našich čtenářek nám prozradila, že by moc ráda šla na kafe s českou herečkou Květou Fialovou. A proč? To se dozvíte, když budete pokračovat ve čtení.


Pokud bych si mohla vybrat, s kterou osobností bych šla na kafe, vybrala bych si Květu Fialovou. Už si toho v životě hodně prošla, a přesto všechno bere každou událost v životě za dar, který má nás něco naučit, každou nemoc bere jako přítelkyni, nevyhazuje darované věci, neboť je dostala z lásky, ...

Je pro mě člověkem, který v sobě má velký respekt, pokoru a úžasnou radost ze života, která je od ní přímo nakažlivá. Myslím, že popovídání s ní by pro mě bylo ohromným přínosem a určitě bych si odnesla mnoho užitečných postřehů.

A když se tak dívám na ostatní hvězdy showbyznysu, někteří se snaží zaujmou, zazářit na obrazovkách, ale pokud to nemají uvnitř, kdo ví, zda to není pomíjivé. Proto jsem za každou opravdovou osobnost vděčná. Mezi fanoušky Karla Gotta ani Heleny Vondráčkové se nepočítám, poslechnu si jejich písničky nebo rozhovor, když je článek v časopisu, který zrovna čtu, ale nikdy jsem je cíleně nevyhledávala ani mi nechybí.

Někdy mě o to více překvapí a zaujmou běžní lidé, kteří mají v sobě tu jiskru, dar či jiný talent, kterýmdokážou ostatní zaujmout, motivovat či dokážou předat něco osobitého ze sebe, co vykouzlí úsměv na tváři, inspirují druhé v životě či dotknou se jemné struny uvnitř srdce a na ty už v životě nezapomenu, ať to jsou hvězdou nebo ne. Jedna z nich je i Květa Fialová a ostatní si nechám pro sebe. :)

jana.12345678

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama