Dobrý den Lulieto, díky za váš příspěvek. Herec a zpěvák Vojta Dyk je idolem mnoha ženských srdcí. Když ho slyším zpívat, hned se mi zlepší nálada. Krásný den:)


 

Na kafe bych šla s Vojtou Dykem. Je to pro mě umělec s velkým U. Skvělý herec a ještě lepší zpěvák, jehož hlasový rozsah by mu mohl kdokoli závidět. Moc ho obdivuji a myslím, že to musí být moc zajímavý člověk, kterého stojí za to poznat!

Sympatických lidí v našem showbyznysu je spoustu a než bych je všechny vyjmenovala, usnuli byste nudou. Avšak kdo mi je velice nesympatický, až protivný je Kateřina Hrachovcová. Nevím proč, ale nemůžu ji vystát. Stačí když promluví a stojí mi vlasy na hlavě.

Do divadla kvůli idolům rozhodně nechodím. Divadlo mám ráda a krásně si u něj odpočinu, tudíž tam chodím výhradně je kvůli sobě!

Fanoušek Karla Gotta ani Helenky Vondráčkové nejsem. Jejich písničky si ráda poslechnu, nevadí mi, ale nevyhledávám je! Karla Gotta uznávám za to, co dokázal. Zná ho celý téměř celý svět, z našich celebrit toto dokázal jen málokdo.

Co si o našich umělcích myslím? Někdo je dobrý, jiný zase ne. Co více dodat? :-D

Když jsem byla menší, zdály se mi sny o mých idolech často (a že jich bylo dost), taky tenkrát byli pro mě „střed vesmíru“, ale teď už se mi o nich naštěstí nezdá. Jednach už nejsem tak fanatická a hlavně mám zajímavější body zájmu než naše umělce.

A jestli bych oslovila celebritu? Určitě! Pár podpisů už doma mám :-)

Lulieta

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama