Co všechno se během roku změnilo u čtenářky Ferdulky, si můžete přečíst v dalším příspěvku. Jsou to docela zásadní změny, na jeden rok až až!

Tak to je dobře, že to jsou změny k lepšímu, milá Ferdulko. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju, ať je Váš nový rok klidný a pohodový. Hezký den.


Dobrý den všem v redakci a všem čtenářkám!

Nejdříve přeji všem úspěšný vstup do nového roku 2014.

Rok 2013 přinesl konkrétně mně a mojí rodině hodně změn, můžu říct, že docela zásadních, ale pozitivních.

Předně hned v lednu jsme se přestěhovali s rodinou do většího a vlastního bydlení, já v srpnu změnila zaměstnavatele a po několika letech mám psychicky pohodovější práci, kde se mám co učit nového, což je určitě prima, no a syn od září přestoupil do základní školy v místě bydliště, což bylo taky plus, protože se mu tam daří lépe a sedl mu více kolektiv spolužáků.

Já díky nové práci získala nový okruh kolegů, ale i kamarádek a zase po dlouhé době se těším ráno do práce. Zároveň mě hodně podporovala nejen rodina, ale i moje dlouholeté kamarádky a vydrželi všichni se mnou období nelehká, třeba kolem podání výpovědi a pomohli mi proplout lépe výpovědní lhůtou, kdy mi to v práci opravdu nechali vychutnat až do dna...

Takže změn na jeden rok až až, tak doufám, že letos už budeme jen užívat toho pozitivního nového z loňského roku.

Tak přeji všem, aby pokud je letos potkají nějaké zásadní změny, ať jsou to změny také k lepšímu!

Ferdulka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás samozřejmě vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA). Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je 2013. Děkuju všem!

obal

Reklama