Mora - specialista na varnou techniku představuje elegantní řešení - trio Black line.

 

Tvoří ho varný panel, multifunkční trouba a digestoř s velmi tichým chodem. Stačí pouhý dotek a Vaše přání budou splněna.

Unikátní sklokeramická deska Mora Quatro Line na první pohled zaujme neobvyklým obdélníkovým tvarem se 4 varnými zónami vedle sebe. Díky dokonalé kompozici budete mít vše pod kontrolou! Mora myslí nejen na efekt, ale i praktické využití. Proto má varná deska senzorové ovládání, a tedy snadnou obsluhu. Příjemná je také nová a unikátní možnost plynulé regulace výkonu, kterou zajistíte pouhým dotekem na prosvíceném slideru. Novému Quatro Line nechybí ani rychlost v podobě funkce rychlého uvedení do varu a možnost časování každé varné zóny zvlášť. Zárukou bezpečí je pak dětská pojistka a automatické vypnutí desky pro případ, že zůstane nechtěně v chodu.

 

Pěkně vypečená je nová multifunkční trouba Mora VT 22. Díky desítce funkcí v ní upečete rybu stejně dobře jako oblíbený koláč, a to dokonce najednou. Malý i velký gril zajistí křupavou kůrčičku na mase při jeho dopékání a zkrátka nepřijdou ani milovníci zapékaných těstovin a zeleniny, pro jejichž přípravu slouží speciální program.

Připravit více chodů, třeba pro rodinnou oslavu, teď pro Vás bude hračka. Jednotlivé funkce trouby lze totiž jednoduše naprogramovat a vy se můžete věnovat hostům nebo využít čas pro sebe. Trouba je vybavena jednoduchým dotekových ovládáním a k její obsluze vám bude stačit pouhá intuice. Pracuje v úsporné energetické A třídě a k jejím  dalším přednostem patří výsuvné teleskopické rošty, signalizace teploty uvnitř trouby, funkce rychlého předehřívání trouby, možnost časového nastavení začátku pečení a doby pečení, systém rozmrazování a také komfortní osvětlení. Nerezové části trouby jsou navíc opatřeny speciální povrchovou úpravou proti ulpívání otisku prstů. Převratná je nejen její technologie, ale také dokonalý design 

 

Pouhým dotekem budete ovládat také komínovou digestoř Mora 5720, která je součástí elegantního tria. Na první pohled Vás zaujme atraktivním vzhledem, díky kterému má vysoké ambice stát se dominantním prvkem moderní kuchyně. Její významnou předností je vysoký výkon ve spojení s extra tichým provozem.

 

S Morou se nespálíte

Indukční varné desky, ještě nedávno nováček v našich kuchyních, postupně získávají stále větší oblibu. Díky nim dnes totiž může být vaření nejen maximálně rychlé, ale i úsporné a současně bezpečné. Nikdy se u  něho totiž nespálíte, a proto se mu také říká „studené teplo.“

Nová technologie dokáže zajistit, že teplo, které potřebujeme k rychlému ohřevu, se začne vyvíjet ihned po položení varné nádoby na varnou zónu panelu. Indukční zóny na desce zahřívají pouze dno kovové nádoby, zatímco samotná plocha desky zůstává chladná. Proto pokud dojde k jejímu potřísnění, není to žádný problém. Nečistoty lze jednoduše setřít, a to i během vaření, takže už nemusíte čekat, až deska vystydne. Vysoký výkon a minimální spotřeba energie je skvělá kombinace, kterou zatím nabízí pouze indukční panely. 

 

Při nákupu indukční desky MORA nyní obdržíte sadu nerezových hrnců TEFAL určenou speciálně pro indukční ohřev.

 

 

Indukční varné desky Mora Vám zajistí rychlé a bezpečné vaření s velkou úsporou energie.

 

Více informací o našich produktech najdete také na www.mora.cz

Reklama