DEN KRÁSY S BOMTON studiem v Myslíkové 31

 

Bomton, síť vlasových a kosmetických studií funguje na českém trhu úspěšně již 10 let. Pečuje o image pěti tisíců klientů každý měsíc, a to už je úctyhodný vzorek zákazníků pro to, aby se všímavý salon o něm něco dověděl.

V poslední době stoupá potřeba komplexního servisu péče o tělo i ducha a dominuje osobní a individuální přístup ke klientovi. Každý člověk má své osobité kouzlo, které nepodléhá obecnému vkusu ani obecným pravidlům. Proto je důležité poznat potřeby a přání jednotlivce a vyhovět jeho specifickým nárokům, což nebývá plně a dokonale možné v běžném provozu studií.

 

Proto se Bomton rozhodl nabídnout svým klientům speciální čas a program služeb. Den krásy s Bomtonem je jeden den strávený ve studiu v centru Prahy, ve společnosti podobně náročných a smýšlejících lidí, kdy se zákazníkům věnují kadeřníci, vizážisté, manikérky, stylisté a další profese, užívající dobrého jména na trhu v oblasti služeb a péče o tělo. Klient dostane komplexní péči a může si, dle přání, vybrat z jejich nabídky. Produkty a zboží, které se váží k tomuto oboru, jsou jen a pouze v tento den dostupné za speciálně zvýhodněné ceny. Mezi nabídku patří módní kolekce a doplňky, výživa, kosmetické a vlasové přípravky atd.

Den krásy s Bomtonem šetří klientům čas, dopřává jim komfortní a profesionální péči o zevnějšek, a to za podpory okolí, které je naladěno na stejnou vlnu a dává prostor pro diskuse na společné téma: krása, móda, životní styl.

 

 

Nejbližší termín je vypsán na 16. duben  od 9h00 hodin do odpoledních hodin ve Studiu Bomton v Myslíkové 31 v Praze 1. 

Studio v centru metropole je oázou klidu a harmonie, dvorní trakt umožňuje únik z ruchu okolního světa a přilehlých uličních tepen velkoměsta. Interiér je vybaven velmi moderně a zahrnuje kadeřnickou sekci, včetně polohovacích lůžek pro obřady Kérastase, kosmetickou a pedikérskou kabinu a manikérské stolky.

 

Program Dne krásy se skládá z kadeřnických služeb, zahrnujících obřady Kérastase, střihy a barvení vlasů. Další prováděnou službou bude vizážistika, obnášející líčení a poradenství, a základní manikúra, včetně lakování nehtů. Nad rámec základní péče Bomtonu se představí kosmetická speciální ošetření jako je Neostrata, Botoplanner a Botox, zahrnující i ukázku procedur. Jedná se o kosmetologickou péči běžně neposkytovanou kosmetickými pracovišti,  která velmi účinně  bojuje proti vadám a problémům pleti a brání jejímu stárnutí a opotřebování.  
Módní značka Steilmann nabídne kolekci oblečení pro jaro a léto 2005 s možností zakoupení přímo na místě. A stejným způsobem bude možno seznámit se a nakoupit přípravky Imedeen, doplňující péči o pleť. K dispozici bude i měření hustoty a struktury kůže ultrazvukovým scannerem.
 

Přihlášky jsou na www.bomton.cz a jejich uzávěrka je 4. 4. 2005. Jelikož počet osob je omezen, doporučujeme jednat rychle. Těšíme se na vás 16. dubna v Bomton studiu v Myslíkové.

                                                                             

Čtenářky Žena-in.cz  mají nyní možnost získat slevu, pokud chtějí využít služeb studia Bomton v Myslíkově ulici. Kadeřnické služby včetně obřadu Kérastase, střihu a barvení, vizážistické a manikérské a poradenské, jsou za 4 000 Kč včetně barvení vlasů a za 3 500 Kč pokud si vlasy barvit nenecháte. Stačí, když pošlete na adresu www.bomton.cz přihlášku, ve které uvedete, že jste ze Žena-in.cz, a získáte bonus v podobě 15% slevy.

Reklama