v takovém předstihu je naše čtenářka Michaela. Prý se nestává, že by z obchodu obuví odešla bez nějakého úlovku. Má ráda boty elegantní a barevné. Posílá pár fotek bot, ve kterých bude chodit na jaře

Zdravím vás do redakce :-)

Já osobně už se nemohu dočkat, až ty teplé vysoké kozačky zamknu do skříně a obuji si lehké volné kotníčkové boty, baleríny a lodičky :) nejrůznějších barev. Jelikož jsou boty tak trochu moje závislost, jakmile vejdu do obchodu, nestane se, že bych minimálně bez jednoho páru neodešla, vlastním docela velkou sbírku..

Mám ráda elegantní boty, podpatek jakékoli velikosti a hlavně ty barvy a různá seskupení barev na balerínách například :) Na Jaro už jsem si koupila boty v prosinci, nemohla jsem prostě odolat. :D Jsou z Tally weijl a zatím jsem měla možnost je vyzkoušet jen jednou, ale myslím, že příští týden už by se mohlo zadařiti a snad nové boty zase obuji, abych mohla omrknout hned další páry do sbírky :)) V Deichmannu mám totiž na jedny políčeno :)

 V příloze zasílám pár fotek mých botiček :))

boty

boty

boty

 S pozdravem Michaela

Milá Michaelo, díky za fotodokumenaci. Je vidět, že máte doma pěknou sbírku. Tak vám přeji, abyste si ji brzo užila

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a jarní boty, milé ženy-in? Už se těšíte na jarní obutí? Vyhlížíte v obchodech, co byste si koupila? Jaké boty máte v plánu? Už jste si nějaké koupila? Vyrazila jste v nich? Které boty chybí ve vašem „botníku“ a ráda byste si je pořídila?

Nosíte spíš boty na podpatku, nebo nízké? Jste spíš pro obuv sportovní, nebo elegantní? Napište nám, pošlete nám třeba fotku bot, které jste si poslední dobou pořídila

Na vaše příspěvky textové i obrazové se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Kromě slevové poukázky na nákup bot nebo kabelky od CCC ještě krásnou barevnou myšku k počítači

cena

 

Reklama