Zajímá vás proč? Má pocit, že v zimních slupkách se její kila lépe schovala. Zato na jaře má problém a řeší otázku: Co na sebe? Jak ji nakonec vyřešila, prozradí ve svém příspěvku.

Jaro a já. Dobrý den, dnešním tématem jste mi přímo kápli do noty... jsem po třech těhotenstvích opravdu holka krev a mlíko a v zimě mi vyhovuje, když se nosí kabáty a není tolik vidět, kolik kg mám navíc, než by bylo zdrávo. Jak začne jaro, začínám zoufat.

Vždy musím probrat second handy v okolí, jestli pro sebe nenajdu nějaký pěkný kousek, který by zamaskoval mé nedostatky. Plnější holky mi rozumí. Bohužel i pneumatika na břiše moc skrýt nejde a sehnat na sebe padnoucí sukni je někdy nadlidský úkol.

Nakonec jsem to vyřešila báječně. Koupila jsem si sukni těhotenskou, která nikde netlačí, sehnala jsem si dvě tuniky, jednu černou a druhou pěkně s květinami na jaro. Šatník jsem oživila světlým baloňáčkem, vybrala v bižuterii květinkové náušnice a jaro klidně může přijít.

A i když se vidím a jsem opravdu plnější, pro mé okolí je důležité, aby se se mnou cítili dobře.

Hezký den.

Ula

Milá Ulo, nejdůležitější je, abyste se cítila dobře vy. Věřím, že věci, které jste si pořídila, k vaší dobré náladě přispěly.

Co nového jste si koupilý vy, milé ženy-in? Také máte z jara trauma? Bojíte se odkládat svršky? Nabrala jste přes zimu nějaké kilo? Zamaskujete ho oblečením, nebo začnete shazovat? Co vám zaručeně zvedne náladu? Může být hezké oblečení dobrou motivací pro hubnutí? Napište nám, jak tovnímáte vy.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama