Jaro je nejideálnějším obdobím pro změny. Proč nezkusit novou vůni? Možná se vám ta vaše už „omrzela“ a hledáte něco, čím byste okouzlila. Pokud patříte mezi ženy, které mají styl a milují eleganci, bude vůně Signorina  Eleganza od Salvatore Ferragama přesně pro vás. Seznamte se.

Signorina  Eleganza

  • Koncept

Elegance byla a je jedním z nejcharakterističtějších znaků módního domu Salvatore Ferragamo. Světově proslulá značka původem z italské Florencie se vyznačuje dokonalým vkusem, kultivovaností, elegancí a půvabem. Potvrzuje to i v konceptu luxusní vůně Signorina Eleganza, která je oslavou ženského půvabu a svůdnosti.

n

  • Vůně

Úvod se nese ve znamení osvěžujících tónů grapefruitu a hrušky. Mandlový prášek a zlatavé lístky osmanthu vyčarují jemnou a přitom intenzivní tóninu srdce s dotekem luxusu. Základem pak prozařuje smyslný akord pačuli a bílé kůže, který nás doprovází po celý den.

41012_Sig_ELE_50ml_pack_RGB
HLAVA – grapefruit, hruška

SRDCE – mandlový prášek, osmanthus

ZÁKLAD – pačuli, bílá kůže

Rodina vůní: květinově-chyprová
Autorka vůně: Sophie Labbe (IFF)

  • Flakon

Signorina Eleganza v béžovém odstínu evokuje něžný a přitom rafinovaný dojem. Logo Eleganza v podobě zlatého reliéfu podtrhuje dojem absolutní dokonalosti.

Velkolepost vizuálního pojetí vychází ze zlatého dna flakónu ozdobeného rytým reliéfním logem a přispívá k němu i ikonická mašle Vara pojatá tentokrát ve dvou odstínech béžové.

Eau de Parfum                        30 ml             1 409 Kč

Eau de Parfum                        50 ml             2 109 Kč

Eau de Parfum                      100 ml             2 819 Kč

Sprchový gel                          200 ml                789 Kč

Tělové mléko                         200 ml                889 Kč                    

Tělový pudr                            65gr                   889 Kč        

Reklama