jaro

A víte, že já už se na jaro těším? Miluju ho. Ze všech ročních období mám právě jaro úplně nejradši. Takže spíš než přípravy prožívám už od poloviny zimy nedočkavé těšení.

Letošní jaro se ponese ve znamení shazování. A moje přípravy na tohle období jsou čistě duševní. Duševně se připravuju na jarní úklid. Duševně připravím své okolí na to, že budu až do podzimu pořád někde „v tahu“.  A duševně připravím svůj foťák na to, že si pěkně mákne.

A shazování? S chutí shodím nadbytečné vrstvy oblečení, v nichž jsem kvůli svojí chladové alergii přestrojena za eskymácko-islámského teroristu. Už teď se poohlížím po nějakém lehčím jarním outfitu.

Shodím snad i nějaké to kilo, což by při plánovaných aktivitách mohlo jít samo. Nedávno jsem seděla nad pět let starými fotkami a naříkala, že chci zpátky svoje tělo. Cestu za jeho navrácením plánuju odstartovat právě na jaře. Nejlépe se prý hubne v dubnu. To je dost času, než přijde období plavek.

A budu shazovat i přebytečné peníze, abych se necítila přespříliš bohatá. Začnu třeba tím, že zaplatím daně. Pak už možná ani nebude co shazovat, ale pro případ, že by mi pořád něco zbylo, jsem se už teď začala poohlížet po nejlepší investici. Pro mě jednoznačně vede fotovýbava.

Na jaro připravuju dokonce i svou domácnost. Především balkon, na němž opět vyroste bohatá bylinná zahrádka, kterou tradičně do konce léta beze zbytku vyvraždím. Už mám nakoupená semínka, novou zeminu a rozpis toho, co bych si letos ještě chtěla pořídit.

Podtrženo, sečteno: Můj nový rok nezačíná prvního ledna, ale prvními teplotami nad 15 stupňů. A kdy začíná ten váš?

Jaro už se blíží a vy s ním určitě máte velké plány. Napište nám o nich! Jaro a přípravy na něj bude téma pro dnešní den.

  • Jak se těšíte na jaro?
  • Jak se na něj připravujete?
  • Co máte na jaře v plánu?
  • Chcete ještě odjet na hory a užít si naposledy v sezoně sníh, nebo naopak s chutí uložíte teplé kabáty do krabice se sezonním oblečením a vytáhnete lehké bundičky a sandály?
  • Připravujete na jaro i svou zahrádku?
  • Jak to u vás vypadá s jarním úklidem?

Tohle všechno nás zajímá! Svoje příspěvky můžete posílat už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlá psaníčka budeme v průběhu celého dne zveřejňovat. Autorka nejzajímavějšího příspěvku od nás dostane dárek.

Reklama