Nebojte se, to není návod, jak začít s úklidem, ale malá nápověda, co se bude nosit na jaře. Však už určitě odhazujete zimní slupky a jste natěšené na jarní oblečení. Aby ne, po tak dlouhé zasněžené zimě se není co divit.

zastery

Slunce už nabírá na síle a vy už možná otevíráte své skříně, abyste zrevidovala šatník a promyslela si, co můžete použít z loňska a co si pořídit nového. Od toho jsou tu nejžhavější jarní trendy, které vás můžou nasměrovat.

Také máte chuť odložit kalhoty a vklouznout do opět šatů? Pak vás určitě bude zajímat, jaké jsou letošní novinky. Abyste byly v obraze, připravila jsem vám malou „ochutnávku“ toho, co se chystá.

zastery

Potěším především romantické duše, protože inspirací se stala venkovská idylka. Zástěrky, nabírané sukně a pestré folklorní potisky se táhly takřka všemi přehlídkami jako červená nit. Ale nebojte se, ani milovnice minimalismu nemusí být zklamané. Romantika přece není jenom ve voláncích a kytičkách.

Přírodní materiály, grafické vzory, splývavé a prodyšné látky v pastelových barvách vypadají skvěle i na jednoduchých šatech ve stylu zvaném „Pastoral“.

zastery

Jak se vám líbí? Vybrala byste si? Máte raději romantiku, nebo minimalismus?

Zdroj foto: In Style

Reklama