Počasí už přeje odhalenějším outfitům, a tak pro vás máme inspiraci na modely, které na jaře a v létě určitě vynosíte. Jejich benefitem je také to, že za ně neutratíte velké jmění. Inspirujte se pěti outfity do 1500 Kč.
su.jpg
Foto: Shutterstock

První outfit

Teplákové soupravy z šatníků rozhodně nezmizí ani s rozvolňováním a návratem lidí do ulic. Pandemie přispěla k tomu, že se toto domácí oblečení etablovalo jako druh oděvu, ve kterém se nemusíte stydět vyrazit ven. Ovšem pozor, nesmí to být žádný vytahaný a obnošený model. Takový si nechte opravdu jen na doma. Lila souprava značky Pull&Bear je ze Zalanda (599 Kč). K tomu jsme vybraly ledvinku Sinsay (199 Kč) a plátěné tenisky Gate (244 Kč).
o1.jpgCelkem: 1042 Kč

Foto: Se souhlasem Zalando, Sinsay, Gate

Druhý outfit

Ve druhém outfitu budete na ulici k nepřehlédnutí. Vévodí mu totiž výrazné žluté šaty Gate (384 Kč), přes které můžete za chladnějšího počasí přehodit bílou denimovou bundičku Sinsay (249 Kč). K šatům ladí žluté pantofle Gate (244 Kč) a poslední tečkou je slaměná dvojka ve složení klobouk z House (199 Kč) a kabelka z Bonprix (429 Kč).
o2.jpgCelkem: 1505 Kč

Foto: Se souhlasem Gate, Sinsay, House, Bonprix

Třetí outfit

Outfit, jehož základem jsou skvěle padnoucí džíny v kombinaci s bílou halenkou, nikdy nevyjde z módy. Super skinny fit kalhoty značky Esmara (299 Kč) prodává Lidl a halenku najdete v portfoliu značky Sinsay (249 Kč). Béžové ťapky prodává Gate (195 Kč), kabelku Sinsay (249 Kč) a hodinky jsou z Fajn-watch (195 Kč).
o3.jpgCelkem: 1161 Kč

Foto: Se souhlasem Sinsay, Lidl, Gate, Fajn-watch

Čtvrtý outfit

Do limitu 1500 korun se vešel i další outfit, který je jednoduchým volnočasovým modelem. Džínová sukně Esmara z Lidlu (249 Kč) je nestárnoucí klasikou. K ní jsme vybraly krátce střižené tričko s makramovou aplikací v pudrově růžové (199 Kč) z Terranovy. Sukni ozvláštní hnědý pásek Reserved (159 Kč). Pohodlné tenisky prodává House (319 Kč) a brýle Sinsay (129 Kč).
o4.jpgCelkem: 1414 Kč

Foto: Se souhlasem Lidl, Reserved, House, Terranova, Sinsay

Pátý outfit

Divadla jsou otevřená, tak proč nevyrazit za kulturou. Můžete si na tuto příležitost obléci následující kombinaci. Ta se hodí na večer, ale třeba i do kanceláře. Šaty s páskem jsou z Mohita a za hubičku (199 Kč). Černé lodičky na pohodlném širokém podpatku (399 Kč) prodává stejná firma. Jako doplňky jsme vybraly jednoduchou kabelku Sinsay (249 Kč) a sponku Gabriella Salvete z Parfémy-elnino (25 Kč).
o5.jpgCelkem: 872 Kč

Foto: Se souhlasem Mohito, Sinsay, Parfémy-elnino

Čtěte také:

Reklama