Pokud si v zimě rádi jezdíte zalyžovat na hory do Rakouska, neměli byste tuto zemi opomíjet ani v létě. Například nejvyšší bod země Großglockner je stejně majestátní v jakémkoliv ročním období a nezkrotná divoká příroda Národního parku Vysoké Taury, kde se hora nachází, k letní dovolené vyloženě vybízí.

Mountain Resort Châlets & Hotel

Mountain Resort Châlets & Hotel

Ubytovat se můžete v prázdninovém komplexu Gradonna****S Mountain Resort Châlets & Hotel nad obcí Kals am Großglockner. Ve výšce 1.350 metrů nad mořem vás nebudou obtěžovat mlhy, pyly, plísně ani roztoči z domácího prachu. Naopak zde budete mít dost prostoru načerpat nové síly z neporušené přírody. V resortu najdete útulně vybavené hotelové suity a rodinné pokoje, věžní suite o ploše 55 m² s velkolepým výhledem na Großglockner  a chalety s místy až pro osm osob. Smrkové a limbové dřevo, Kalský mramor, plátno a loden spolu vytvářejí příjemné a neotřelé prostředí. Odpočinek nabízí i 3.000 m2 velký lázeňský komplex Gradonna****s Mountain Spa s bazény, saunami a rozmanitými nabídkami wellness. A v neposlední řadě je pamatováno i na děti. Dětský klub „Natur“ poskytuje profesionální hlídání pro děti ve věku od 3 let až na dvanáct hodin denně a řídí se heslem „vzhůru ven do přírody“. Při procházkách naboso, objevování lesa a túrách, kdy děti musí zapojit všechny smysly, se malí návštěvníci Gradonna****S Mountain Resort Châlets & Hotel hravou formou seznamují s tajemstvími přírody. Pro malé labužníky je v hotelu zřízena i vlastní dětská restaurace, zatímco rodiče jistě potěší večeře o několika chodech a velkorysé bufetové stoly.

3 přenocování ve dvoulůžkovém pokoji „Klassik“, s bohatou polopenzí a doplňkovým programem (návštěva vodních mlýnů, kurz vaření a pečení, jízda lanovkou) pořídíte již od 315 € za osobu.

Mountain Resort Châlets & Hotel

Mountain Resort Châlets & Hotel

Mountain Resort Châlets & Hotel

Mountain Resort Châlets & Hotel

 

Dolomiten Residenz****S Sporthotel Sillian

Dolomiten Residenz****S Sporthotel SillianVšechna sláva východního Tyrolska ale nepatří jen hoře Großglockner. O nic méně zajímavá jsou zdejší údolí, jmenovitě třeba Hochpustertal. Ubytujte se zde v nově zrekonstruovaném hotelu Dolomiten Residenz****S Sporthotel Sillian a vyrazte místní krajinu objevovat ze sedla horského kola. Skrz tento lifestylový hotel, který si i po přestavbě zachoval punc venkovské architektury, totiž vede 366 kilometrů dlouhá Drávská stezka. Špičková kola si tak můžete zapůjčit přímo v hotelu. Ať už se rozhodnete přírodu v okolí údolí Hochpustertalu prozkoumat prostřednictvím strmých stezek vedoucích např. do Karnských Alp nebo při oddychovější jízdě na elektrokolech, v hotelu Dolomiten Residenz****S Sporthotel Sillian na vás bude čekat celá řada možností, jak po dni plném zážitků relaxovat. Zvlášť lze doporučit lázeňské procedury pro páry, při kterých se používá regionálních produktů Alpienne a Vinoble, přírodních kosmetických řad ze štýrských vinic.

4 exluzivní přenocování s polopenzí včetně půjčení kola, jízdy lanovkou, vstupu do wellness a masáže zde nabízejí od 429 € za osobu.

Dolomiten Residenz****S Sporthotel Sillian

Dolomiten Residenz****S Sporthotel SillianDolomiten Residenz****S Sporthotel Sillian

mapa_prijezdu

Reklama