Věříte na horoskopy? Už vám někdy vyšel? Řídíte podle něj své životy? Já ne. A přestože za to sklidím nejspíše odsouzení, jdu s tématem dne do pranice.

V zítřejším článku objasním, proč patřím mezi skeptiky. Ale dnes jen předkrm.

Jsem Vodnář, viz horoskop Míši Kudláčkové k mému jménu, jsem Radek 2: //zena-in.cz/clanek/horoskopy-jak-dulezity-je-ascendent/kategorie/astrologie/rubrika/magie

A jen tak mimochodem mne napadlo se podívat, co mi dnes přinesly horoskopy:


www.horoskopy.cz píší:

Vývoj bude postupovat k lepšímu, proto nezapomeňte využít všech šancí, které se vám naskytnou. Nemá to význam jen pro současné dění, ale i pro budoucnost.

Vztahy:

Do vztahu, který panuje mezi vašimi známými, byste se míchat neměli.

Peníze:

Vše, co se děje, je důležité i pro plány, které jste zpočátku považovali za nereálné.

Cestování:

Klid mysli se snažte zachovat na dnešních cestách. Nehádejte se!

Práce:

Pokud nemáte důvěru k ústním ujednáním, nikdo vás nemůže donutit, abyste se jimi řídili.

Erotika:

Už jednou jste se spálili a máte strach z nových zranění. Jste nesmělí.

Zdraví:

Příjemné napětí dodá vašemu milostnému životu nová křídla.


Na http://www.i-horoskop.cz/horoskop-na-dnes.html

Více se zajímejte o dění v okolí bydliště. Neuškodí pohovořit se sousedy. Mohou se dít věci, které by vás neměly zaskočit. Šikovným manévrem se zbavíte úkolu, do kterého se vám nechce. Jistá osoba bude skřípat zuby.


Na http://horoskop.euneco.com/

Nesnažte se využívat druhé a nedovolte, aby jiní využívali Vás. Jste uzavření a druzí se domnívají, že od Vás nemohou očekávat pomoc a porozumění. Snažíte se vyřešit vztahové záležitosti.

Peníze: Nepouštějte z dohledu svou platební kartu. Mohli byste přijít o všechno. Sex: Nenechte si všechno líbit, jednou se Vám to vymstí.


Tady http://www.vestirna.com/horoskop/vodnar-denni-horoskop.php mi radí:

Věci jdou podle vašeho plánu, především později během dne. Jednotlivé kousky do sebe zapadají a věci se dějí přirozeně. Zjistíte, že energie, kterou vydáváte je teď ve větší rovnováze. Můžete se spojit s ostatními prostřednictvím vašeho důvtipu, silné vůli a přirozené inteligence. Udělejte si dostatek času na věci, které potřebujete. Nespěchejte.


Tady : http://ona.idnes.cz/astro.aspx?typ=horoskop

Začnete rozvíjet talent svých ratolestí. Naštěstí zjistíte, že vaši potomci mají spoustu nadání a proto se s nimi pracuje jedna radost! Jen si dejte pozor, aby vaše snaha nepředčila jejich odhodlání. Rychle byste je totiž mohli svým tlakem otrávit!  


Zde http://horoskopy.tiscali.cz/vodnar

Vám dnes může tak trochu vadit, že lidé přehání své problémy a se svými emocemi příliš nešetří, klidně vás i poprskají. Buďte ale rádi, že se vám pochybné chování úspěšně vyhne, také na tom dokážete zapracovat, jste ve skvělé náladě. Dnes byste se mohli asi docela hodně snažit, aby se vaše kamarádky a známí cítili lépe. Nejen po internetu a chatu, Slunce i Luna vám umožňuje napravovat mezilidské vztahy v rodině i u přátel, umíte rychle reagovat.


http://horoskopy.blesk.cz/kategorie/1266/denni

Začnete rozvíjet vlohy a talent svých ratolestí, ale jim se to právě dnes moc líbit nebude. Zkuste počkat, až pro to bude lepší konstelace.


http://www.zverokruh.cz/denni-horoskop/Vodnar.aspx

I drobné práce vám dnes mohou přinést hluboké uspokojení. Věci pod vašima rukama zapadají do sebe jako skládačka a i když třeba sami pochybujete o úspěšném výsledku, vaše okolí všechno přijme jako velmi krásné, ne-li naprosto dokonalé. Věřte svým vizím, dnes je snadné je uskutečnit. Udělejte si kolem sebe příjemné prostředí!


http://www.novinky.cz/horoskop/

Vaše názory se nebudou vždy shodovat s okolím, ale otevřeným konfliktům dokážete včas předejít. Postavení Venuše s Jupiterem vám umožní realizovat dávný sen. Dařit se bude zejména osobám, působícím ve službách a obchodu. 


http://horoskopy.zona.cz/

Stanovte si svůj cíl tak vysoko, jak si troufnete, přišel váš čas zazářit. Dnes se bude někdo vám blízký obávat vašeho názoru. Doporučte ostatním, aby byli sami sebou.


A na závěr co mne čeká v sexu: http://www.erotickyhoroskop.cz/vodnar

Vaše sexuální činnost je poměrně rozporuplná a spoustu věcí můžete pokazit, stejně tak i sexuální styk. Jak naznačuje špatné postavení Jupiteru, začátkem dne si raději stěžujte na bolest hlavy nebo nachlazení, abyste nemuseli provádět žádné akrobatické kousky. Ale dne vás povzbudí, hlavně v partnerském sexu.


A tady mne dnes nečeká nic: http://www.popelky.cz/dnesni-horoskop.html


Podtrženo, sečteno – jsem zmatený. Co mi vlastně dnes horoskopy radí? Čtu jen obecné „bláboly“, které si někdo vycucal z paty, a nejsem z toho moudrý.

Ale můj názor je můj a věřím, že vás nenechá chladným. A proto se vás ptám:

Vám už horoskop něco správně předpověděl? Už vám pomohl? Nebo jste skeptik jako já?

Co si o horoskopech a lidech, co je tvoří, myslíte?

Napište mi to do e-mailu a já té, která napíše příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit, na konec dnešní editace napíšu horoskop. Nebo pošlu uherák. Vyberte si.

Těším se na vaše příspěvky na e-mailu

redakce@zena-in.cz

Nebojte se, nejsem zlý a nekoušu. A vybrat můžu i názor, se kterým nesouhlasím.

Reklama