V dnešním tématu si povídáme o partnerském usmiřování. Zatelefonovali jsme proto osobě nejpovolanější, herečce Ester Janečkové, která je moderátorkou pořadu Pošta pro tebe - tedy pořadu, ve kterém hraje usmiřování velkou roli...

Usmiřujete se rády, milé čtenářky? To je otázka, na kterou je asi jen jediná odpověď. Kdo by se neusmiřoval rád? Jenže k usmiřování je potřeba se nejprve nějak rozkmotřit, a to už tak pěkné není...

Zatelefonoval jsem herečce Ester Janečkové, abych se jí zeptal, jak to má s usmiřováním ona. Ostatně je (řekl bych) v očích mas tou nejpovolanější, vždyť moderuje pořad, ve kterém hraje usmiřování velkou roli!

EsterkaEster, vzpomeneš si na své nejkrásnější usmiřování?
Usmiřování je to nejlepší. Nemám ráda hádky, ale když už, tak kvůli usmiřování. Usmiřujeme se velmi rychle, protože jsem strašlivě ukecaná, tak vždycky „přilezu“. Ale ani muž to dlouho nevydrží.

Takže jsi nikdy nezažila usmiřování třeba s květinou?
Žádné opravdu velkou hádku jsme neměli, takže jsem si ani neužila velké usmiřování, jak říkáš, nebo třeba i s dárky. To ne a popravdě mě to nemrzí, jsem ráda.

A nemrzí tě to ani trochu?
Ne, konflikty by se měly řešit co nejrychleji, než v člověku nabobtnají do obřích rozměrů. A právě tak je řešíme, takže naše usmiřování je pak miniatruní, ale o to hezčí.

Zdá se, že Ester má, co se týče hádek, ideální manželství. I když znám povahy, které jsou schopné pohádat se do krve a jsou spolu šťastní. Myslím si dokonce, že existují lidé, kteří vyvolávají hádky schválně jen kvůli tomu krásnému velkému usmiřování.

Dnes tedy budeme vzpomínat na nejkrásnější usmiřování...

Téma dne 16. 11. 2012: Nejkrásnější usmiřování

  • Zavzpomínejte na své nejkrásnější usmiřování!
  • Proč jste se tenkrát pohádali?
  • Kdo přišel za tím druhým první, usmířit se?
  • Jak usmíření proběhlo?
  • Zhojilo usmiřování rány z hádky zcela, jen částečně, nebo nic nevyřešilo?

Své příběhy posílejte e-mailem na adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 16. 11. 2012 do 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na získání dárku - usmiřovací erotické hry Laškování od firmy Albi.

laškování

Reklama