Jaký byl gynekolog čtenářky ToryToryTory? Jedním slovem podivný. Více se o něm dočtete v jejím dnešním příspěvku k tématu.

Setkala jste se s podobným gynekologem?


Chcete podivína ? Dobrá.

Dlouho dlouho jsme si lámala hlavu, kde jsem na jakého podivína kdy narazila. Po minulé rubrice sousedské jsem po úmorném přemýšlení blaženě zjistila, že žiji v sousedství celkem slušných a přívětivých lidí. Podivín žádný. Pátrala jsem dál. Rozhodla jsem se nepočítat ty chlapíky, kteří při mých cestách v neděli večer z nádraží přes parkoviště kamionů ukrývali v šusťákových teplákách a pod kabáty tvrdou, velmi tvrdou realitu. A kolikrát ji neváhali vytáhnout. A pak najednou...Ani nevím, jak jsem na takový exemplář mohla zapomenout!

Horší než potkat honimíra v průjezdu je natrefit na podivína s diplomem v gynekologické ordinaci. Byl to takový nenápadný chlápek, blondýn, brýlatý, vlasy pozvolna ustupovaly stále rostoucímu čelu. Mluvil tiše, velmi tiše, ruce se mu třásly, hlas též. Zpravidla si něco drmolil neustále pod fousy, aniž by bylo poznat, zda mluví ke mně nebo k psacímu stroji. Alespoň bylo v tu chvíli poznat, kde má bradu. Hýbalo se to. Jinak byla jeho spodní čelist naprosto neviditelná. Pokud se mne na něco zeptal a já mu nerozuměla, znervózněl, hlas se mu roztřásl a rozechvělé prsty už kmitaly tak, že pro ně bylo obtížné i nacvakat recept na psacím stroji. Ano, na psacím stroji. Nikde v ordinaci se nenalézal počítač, natož ultrazvuk... a to už jsme byli, prosím, v tomhle tisíciletí.

Jeho sestra byla zároveň jeho manželka. Brrrr, to zní incestně. Jeho zdravotní sestra byla též jeho ženou. Teď je to rozumnější. Ale incestně to vypadalo tak jako tak, bo si byli děsně podobní. Ježišmarjááá, teď mi dochází, jak dlouho byl mým gynekologem.

Jednou jsem ho potkala s rodinkou v marketu. On, jeho žena, dvě dcery. Neuvěřitelná podoba... dědičná. Třeba se budou holky dobře učit.

Já proti podivínům nic nemám, kolikrát podivnosti mohou roztomile zpříjemnit šeď všedního dne. Ale když jsem nečekaně jednou na Nový rok přišla o miminko, probrečela dva dny, málem vykrvácela, strávila noc na pohotovosti a na sále, pan doktor prohlásil, že na to, že jsem potratila, mu nepřijdu dost smutná. Ještě dlouho se třásla futra v ordinaci, když jsem odcházela naposledy.

No, už jsem pryč. Mám svou doktorku. Pan doktor ordinuje stále, dokonce přednáší na fakultě. Hlavu na to má, schopnosti snad též, jen kůli jeho přístupu se mu čekárna pomalu vylidňuje.

Pá pá,
ToraToraTora

Pozn. red: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Podivíni!

Předpokládám, že každý člověk ve svém okolí alespoň jednoho podivína má, může to být soused či sousedka, kolega nebo kolegyně v práci, partner... může to být zkrátka úplně kdokoli. A tak mi tedy pište své zkušenosti...

  • Setkání s podivínem.
  • Můj vztah k podivínovi.
  • Co považuji za podivínství.

Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
Heslo: PODIVINI

Nejlepší příspěvky odměním krásnou cenou!

Reklama