Čtenářka Dana by ráda flirtovala, ale prý nemá s kým. Prý jak zestárla, již s ní nikdo ani očima neflirtuje. Díky Dano za příspěvek a hlavu vzhůru. Mnohdy stačí se na nás chlapy jen usmát a máte nás ve své moci.

Kde jsou ty časy, kdy jsem flirtovala. Vlastně jsem neflirtovala nikdy programově. Neměla jsem to zapotřebí. Jako mladá holka už jsem věděla, že se mužům líbím. Stačilo jen vnímat jejich pohledy. Nebudu zapírat, dělalo mi to dobře.

Ale to už je opravdu dávno. Dnes mám pocit, že neexistuju. Jsem vzduch. Nezavadí o mne očkem ani šedesátník, natož muž v mém věku. Marně hledám pohled, který bych si s někým vyměnila. Všichni tupě zírají mimo, jako bych byla průhledná. A já bych si tak ráda zaflirtovala (ve vší počestnosti) alespoň očima. Jenomže na to musí být dva.

Přírodu zkrátka nepřevezeme. Možná už z dálky vysílám signály, že jsem stará, nepřitažlivá, na odpis.

Možná se hrbím, má chůze postrádá eleganci, mé vlasy nevlají ve větru. Zimní bezpohlavní vzhled zakuklence svádění také dvakrát nepřeje.

To až na jaře vytáhnu svoje šaty…možná se ještě nějaký blázen chytí. Jak se mi stalo v létě v metru, kdy mě oslovil úplně neznámý (o hodně mladší)muž a řekl mi, že mi to sluší.

 To bylo milé.

Dana
Tento text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne bylo:

Jak reagujete na lichotky, flirtování a svádění od cizích mužů

Posílaly jste  své úvahy, vzpomínky, příběhy…

Za chvíli, respektive v 16.00, zveřejním, které z vás ještě dnes pošlu jako odměnu za příspěvek krásnou kytici.

Reklama