Milé ženy, ve čtvrtek jsme probíraly, která káva vám nejvíce chutná a jak snášíte přeplněné dopravní prostředky. Dnes moje první myšlenka patří filmovému festivalu v Cannes, který právě probíhá.

Minulý týden zahájily největší společenskou událost sezóny, filmový festival v Cannes, první filmové hvězdy, které se prošly po slavném červeném koberci. Nechyběly mezi nimi i krásné ambasadorky značky L´Oréal Paris, která je hlavním make-up partnerem festivalu, například nestárnoucí Jane Fondová, o které dnes přinášíme celý článek.

Doporučuji k nahlédnutí a zvlášť upozorňuji na dvě videa se cvičením, která od sebe dělí pěkná řádka let, nicméně ukazují, že když chce být člověk fit a věnuje tomu určité úsilí, tělo se mu odvděčí. A sem tam je prý legální pomoci si malým přispěním „vnější síly“.

Koneckonců sama Jane Fondové nedávno odpověděla na otázku, jak to dělá, že tak stále dobře vypadá naprosto upřímně: „Jsou to z třiceti procent geny, z třiceti procent dobrý sex, třicet procent dělá sport a zdravý životní styl a zbývajících deset procent musím s vděkem přičíst svému plastickému chirurgovi.

L´Oréal Paris

Dámy L´Oréal Paris v Cannes

A mě hned napadá první dotaz: Jak jste na tom, milé ženy, v tomto směru vy? Zbývá vám nějaký čas na „posilování“ svého zdraví a krásy? Redakční e-mail je vám také po celý den k dispozici: redakce@zena-in.cz

Reklama