V dnešním článku o letních festivalech jsme zmínili také Colours of Ostrava. Před chvílí nám dorazila žvahá zpráva. Zbývá posledních 300 vstupenek. Pokud se do Ostravy chystáte a ještě nemáte lupen, raději nemeškejte.

POZOR: limit nákupu na jednu osobu je stanoven nyní na dvě vstupenky. Jednodenní vstupenky na místě nebudou v prodeji.

Na festival Colours of Ostrava, který proběhne od 15. do 18. července v zeleném srdci severomoravské metropole, zbývá v předprodeji posledních 300 čtyřdenních vstupenek. Po jejich doprodání bude festival vyprodaný a návštěvnost dosáhne 25.000 lidí. „Jelikož se náš areál nedá rozšiřovat do nekonečna a protože chceme zachovat divácký komfort, rozhodli jsme se zastavit předprodej,“ říká Zlata Holušová a pokračuje: „Je to samozřejmě skvělá zpráva, těšíme se z tak obrovského zájmu diváků a děkujeme jim. Je to pro nás ale i zavazující, abychom pro ně vytvořili co nejlepší podmínky v areálu.“

V tuto chvíli jde například o tato opatření: bude postavena druhá lávka spojující oba festivalové areály (pokud nebudou podmáčené břehy či vysoký stav vody v Ostravici). U obou hlavních scén kromě zvětšení prostoru pro diváky vyrostou tribuny pro cca 1.400 lidí. Scénu ve stanu v podhradí nahradí venkovní scéna s větší kapacitou. Divadelní scéna se stěhuje také do většího stanu pro 800 návštěvníků. Na festivalovou mapu přibudou další místa s programem: především New York City stage s kapacitou 1.600 lidí nebo diskusní prostor Stará Aréna – Inspirace 2015. Samozřejmostí je navýšení počtu toalet a dalšího servisu.

Colours of Ostrava nabídnou návštěvníkům celkově na dvanácti venkovních i vnitřních scénách přes 100 zahraničních a domácích kapel, DJs, divadel, dále pak filmy ve spolupráci Letní filmovou školou, diskuse ve spolupráci s týdeníkem Reflex, workshopy i dětský svět.

Reklama