Chystáte se do zahraničí a bojíte se vysokých poplatků za mobilní služby? Se SAZKAmobilem nemusíte! Zlevnili jsme totiž volání i internet.

jj

Všichni pamatujeme časy, kdy nás pár minut hovoru ze zahraničí vyšlo na několik stovek až tisíc, kdy se ceny SMS z dovolené pohybovaly řádově v desítkách korun a kdy roaming svojí nepřehledností připomínal džungli. To se člověk bál za hranicemi telefon i jenom zapnout, aby neprodělal kalhoty, žabky i slunečník. To je už ale dávno pryč. Dnes už se účtů za telefon děsit nemusíte. Už vůbec ne od dubna, kdy u SAZKAmobilu došlo ke snížení cen roamingu. A nové ceny jsou vskutku lidové.

A ZDE jsme si pro Vás připravili jeden prázdninový tip!

Nejlevněji vás mobilní služby vyjdou na dovolené v rámci EU. Se SAZKAmobilem zde za volání zaplatíte jen 3 Kč/min (máte-li Šťastný tarif, snižuje se taxa dokonce na 2,20 Kč/min), SMS pošlete už za 1,50 Kč a příchozí hovor vás vyjde na pouhých 0,30 Kč za minutu. A data? 1 MB jen za 1,30 Kč! Svoje dovolenkové zážitky tak můžete sdílet s rodinou i přáteli. A to ještě za tepla. Můžete jim zavolat nebo poslat fotku, jak se sluníte na pláži.

Navíc můžete vyhrát jackpot v SAZKAmobil šanci

Když si budete dobíjet kredit a to nejen na letní dovolenou nebo když budete platit vyúčtování na terminálu Sazky, tak si můžete za každých 200 Kč vsadit do hry. Losujeme vždy první pondělí v měsíci a vyhrává každé páté číslo. A třeba budete mít štěstí jako pan Richard M. ze severních Čech, který si odnesl krásných 305 647 Kč. Na jeho příběh se můžete podívat:

Více informací najdete na www.sazkamobil.cz nebo zavolejte na bezplatnou zákaznickou linku z jakéhokoli čísla na 800 77 11 11.

Reklama