Mirka je se svým přítelem už pěknou řádku let, konkrétně sedm, ale to nic nemění na tom, že na určité věci má ráda soukromí. Například na toaletě je ráda sama, i přesto, že její kamarádky jsou schopné před svými partnery vykonávat jak malou, tak i velkou potřebu. „Nechápu, jak mohou sedět na záchodě a u toho si povídat, jako by se nechumelilo. Já na svoji potřebu chci klid a ráda se také na toaletě zamykám, vadili by mi i rodiče za dveřmi. Na dovolené většinou jde soukromí v těchto věcech stranou, ale já jsem si to vždy zařídila. Až tentokrát mi to nevyšlo.”

64abe64db58d5obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

„Jezdíme spolu každý rok na klasické zájezdy k moři s all inclusive a dobrými hotelovými službami. Rádi spolu trávíme čas, ale občas se rozdělíme a já si například jdu do fitness zacvičit a přítel jde k moři nebo k bazénu. Nastal den, kdy jsme si to takto rozdělili a já jsem se po snídani vydala posilovat. Bylo mi ale hrozné vedro a zvláštně mi škrundalo v břiše, že jsem raději šla na bar se pořádně napít vody. V tu chvíli to začlo – šílené křeče a pocit, že asi nevydržím dojít na záchod. Nenávidím chodit na veřejné záchodky, proto jsem běžela na pokoj. Věděla jsem, že tam budu mít klid, protože se přítel někde koupe.”

„Jen tak tak jsem doběhla a na záchodě vytvořila to, co snad nikdy. Ani se mi to nepopisuje dobře, ale fakt mi bylo špatně, asi z jiné stravy, než je moje tělo zvyklé. Spláchla jsem a hned šla do sprchy, byla to taková úleva. Když jsem se dosprchovala, zjistila jsem, že se ucpal záchod a veškerý obsah se nespláchl. Nevěděla jsem, co mám dělat, nechtěla jsem za nikým jít, protože jsem se styděla. Zkoušela jsem všechno možné, ale nic. Nenapadlo mě nic lepšího, než vzít prázdnou lahev, nabírat obsah záchodu a ten vylívat do sprchy. Všude byla spoušť a ještě ke všemu to hrozně zapáchalo.”

„Už jsem byla v půlce, když se rozrazili dveře a v nich přítel, který si přišel pro sluchátka. Nečekala jsem to, takže jsem měla otevřené dveře dokořán. Koukal na mě s vytřeštěnýma očima, protože to, co viděl, bych nepřála nikomu. Já nahatá v koupelně, pobíhající od záchodu ke sprše, a ještě k tomu všude fekálie. Nezmohl se na slovo, raději zase zavřel dveře a odešel. V tu chvíli mě popadla panika. Rychle jsem to všechno uklidila a šla oznámit na recepci, co máme na pokoji za problém. Cestou jsem potkala i přítele, který se naštěstí zachoval nejlépe, jak mohl. Dostal šílený záchvat smíchu a já se k němu přidala. Doteď se tomu smějeme, ale já jsem se v tu chvíli bála, že se se mnou rozejde kvůli tomu, jaké má vedle sebe prase,” zakončuje Mirka.

Zdroj: respondentka Mirka

Čtěte také: