62e3fef928e80cl.jpg
Foto: Shutterstock

Iva se na dovolenou s manželem a dětmi dlouho těšila. Loni totiž nebyli nikde, a proto byli nadšení, jak si to letos vynahradí. Jenže jedno nepříjemné setkání vedlo k tomu, že Iva má z dovolené špatný pocit a rozhodně na ni nebude vzpomínat v dobrém.

„S rodinou jsme společně vyrazili do jižních Čech a já se těšila nejen na odpočinek, ale také na výlety na kole apod. Hned druhý den se mi ale úplně zkazila nálada. Kousek od restaurace, kde jsme se zrovna s rodinou usazovali, jsem totiž uviděla manžela své kamarádky Jany, jak se objímá a líbá s cizí ženou. Nejdřív jsem nevěřila svým očím, ale opravdu to byl Karel. Přitom od Jany jsem věděla, že má být na služební cestě. Evidentně to byla jenom zástěrka. Jsem si jistá, že mě taky viděl. Na chvíli se zarazil, ale potom dělal mrtvého brouka a rychle tu svoji odtáhnul z mého dohledu,“ popisuje Iva.

Protože Ivě se Janino manželství vždy zdálo velmi idylické, to, co viděla, ji velice nepříjemně zaskočilo. Záletný manžel jí navíc večer napsal sms zprávu, aby Janě nic neřekla, že si rodinnou situaci vyřeší sám.

„Nabyla jsem z toho dojmu, že jí to řekne, ale už jsme tři týdny doma a Jana pořád netuší, že jí je Karel nevěrný, dokonce se mi chlubila, jaký jí přivezl krásný šátek ze služební cesty. Jsem teď v hrozné situaci, protože nechci mít před kamarádkou tajemství, ale ani se jí nechci míchat do manželství. Navíc, co kdyby to popřel, a ještě by se to obrátilo proti mně? Situaci ke všemu komplikuje skutečnost, že Jana je v sedmém měsíci těhotenství a nerada bych jí stresem způsobila nějaké komplikace,“ uzavírá bezradná Iva.

Zdroje: respondentka Iva

Reklama