Vzdor emancipaci, která si zdatně klestí cestu i do kuchyně, zůstává každodenní nasycení rodiny převážně na ženách. A tak, jak sama jistě z vlastní zkušenosti potvrdíte, je vaření nejčastějším tématem jejich hovorů. Ať začnou o dětech či o módě, stejně řeč nakonec skončí u vaření. Minimálně u otázky „Co děláš dneska k večeři?“

Zatímco pro některé ženy je příprava pokrmů nejmilejším koníčkem, pro jiné pouze jednou z mnoha každodenních povinností. Rodina musí jíst, a tak se doma samozřejmě vaří. Do jak složitého jídla, jež by jejich miláčky nasytilo a zároveň si na něm pochutnali, se manželky a maminky pustí, záleží především na tom, jak momentálně časově stíhají.

Tisícovka pokrmů pro rychlou inspiraci

nadomaA jak je to u vás? Nejspíš obdobně jako ve většině dnešních domácností. O víkendech si dáte záležet na kompletním menu, ve všední dny je ale váš kulinářský repertoár jednodušší. Máte-li malé děti a náročné zaměstnání k tomu, pak už vám skutečně na vaření příliš času ani energie nezbývá. A když ještě přijdou dny, kdy hlava stávkuje a ne a ne vymyslet, co zase nakoupit a ukuchtit, pak jste v koncích docela. Nepropadejte však stresu a panice! Nahlédněte do stránek Na Doma on-line a máte rázem po starosti.

Kromě kompletního seznamu potravinových produktů Unilever tu objevíte nabídku s tisícovkou receptů. Stačí si jen vybrat. Najdete mezi nimi předkrmy, polévky, hlavní jídla, ale také pokrmy výhradně pro děti nebo rychlovky, které ponesete na stůl už za půl hodiny. A možná vám přitom padne do oka i zajímavý moučník, který stihnete v klidu o víkendu.

Přidejte také svůj osvědčený recept

Proč by vás měly zaujmout právě recepty na stránkách Na Doma? Pocházejí nejen od profi kuchařů, ale také od věrných uživatelek a návštěvnic Na Doma. Od žen, které se o každou novinku, která se jim v jejich kuchyni osvědčila, chtějí podělit s ostatními. Přidat k nim své zaručené recepty můžete i vy.

Vzájemně si vyměňovat recepty, ať vlastní, či zděděné, to už patří mezi ženami k tradici. Zatímco dříve si je opisovaly, léta zakládaly do svých kuchařek a pak v záplavě nepřeberného množství nejrůznějších lístků a lístečků pracně hledaly (někdy i marně), na internetových stránkách se jimi mohou inspirovat kdykoliv a okamžitě.

Získejte potřebné rady i nové přátele

I když se kuchyň považuje za srdce domova, jeho organismus a fungování je mnohem složitější. Rychlou pomoc vám proto Na Doma poskytne prostřednictvím rad, tipů a triků v péči o celou domácnost. S důvěrou se na něj ostatně můžete obrátit, ať již budete potřebovat radu jakoukoliv. Na stránkách Na Doma se můžete ptát, radit, ale také svěřovat se, diskutovat, nebo si jen tak povídat se ženami, jako jste vy. Se ženami, které prožívají stejné starosti i radosti, mají třeba i stejné zájmy, ale které byste jinak nepotkala.

A co víc vás na stránkách Na Doma ještě čeká? Přesvědčte se sama. Stačí zadat www.nadoma.cz

Buďte vítána!