5e53dadb1d89eobrazek.png
Jezdíme u nás stále na sedmi sjezdovkách, které jsou vzájemně propojeny. V posledních dnech nám navíc napadlo několik centimetrů nového sněhu, podmínky pro lyžování jsou tedy výborné,“ zve na zimní aktivity na Dolní Moravě Martin Gál, sportovní ředitel resortu. Bez omezení jsou i služby v místě – od lyžařské školy, půjčovny, servisu až po restaurace a bary na sjezdovkách. Návštěvníky vyhledávaná Mamutí horská dráha, která nabízí zpříjemnění lyžařského dne, navíc prodloužila ve vybrané dny provoz až do 20.00.
5e53daba31fa5obrazek.png
Upraveny jsou samozřejmě také trasy pro běžecké lyžování, včetně místní části Jesenické magistrály, okruhu Zbojnická a přilehlých tratí.

I když to tak v níže položených oblastech nevypadá, za pravou zimní pohodou je pořád možné vyrazit i do našich hor, sezóna pod Králickým Sněžníkem ještě není zdaleka u konce.
5e53db0565e6aobrazek.png

Více informací se dozvíte na této stránce.

A co si zabalit na cesty?
5e53db22cf6d3obrazek.png

Vezměte si s sebou na hory Fidorky! Ty z aktuální limitované citronové edice v hořké čokoládě vám budou skvěle chutnat! Určitě nehrozí, že vám v batůžku změknou nebo se roztečou. Více na těchto stránkách.
5e53dd7ee261dobrazek.png
Nyní v zimě řešíme ochranu pokožky a ochranu rtů před chladem a větrem. Balzámy na rty se vám na horách rozhodně budou hodit! Jaké jsou naše tipy?

Balzám Blistex MedPlus® stick obsahuje speciální hojivé látky (eukalyptus, mentol a kafr), které přináší okamžitou chladivou úlevu a ochranu pro bolavé, vysušené a popraskané rty a navrací jim potřebnou hydrataci, je tak skvělým pomocníkem v zimních měsících na horách.
5e53dd8c8b1c8obrazek.png
Blistex Lip Balzám využijete pro podrážděné a popraskané, které příjemně hydratuje a vyhlazuje. Chrání je také před sluníčkem díky faktoru SPF 10. Více informací naleznete zde.
5e53da4341672obrazek.png

Reklama