Řídit s plným močovým měchýřem je nepříjemné a nebezpečné. Ale když už to nemůžete vydržet a  nejbližší benzínka je v nedohlednu, vykonejte svou potřebu na místech, kde na vás není vidět.

man

Já si nemůžu pomoct, ale čůrající muži u silnic mě nějak iritují. Možná mám na ně pifku od doby, kdy jsem ještě bydlela v Karlíně a chlapi nám cestou z nedaleké hospody chodili močit do průjezdu. Dveře se zamknout nedaly, protože každou chvíli někdo nacpal sirku do zámku.

Ale zpět na silnice. Cestou z Prahy po Strakonické vídám poměrně často, jak si muži ulevují do příkopu. Přitom je tam hustá síť benzínových pump, takže by to normální zdravý chlap mohl tu chvilku vydržet. Ale ne, když to na něj „přijde“, co by se namáhal. Prostě zastaví, otočí se zády do silnice a je mu fuk, že ho vidí desítky projíždějících lidí.

Nehledě na to, že svým odstaveným autem ohrožují ostatní účastníky silničního provozu, je tenhle fenomén snad jen doménou Čechů. Chovají se jak pejsci, kteří očůrávají každý patník. Chápu, když někdo zastaví kvůli dítěti, ale dospělí už jsou snad svéprávní, ne?

A tak na ně troubím. Jasně, že se leknou a já z toho mám neskrývanou radost. Ať si klidně cvrknou do kalhot nebo na nohavice!

Copak jste někdy viděli ženskou, která by zaklekla hned u silnice? Žena, když nemá jinou možnost a musí zvolit toto nouzové řešení, jde buď lán daleko, nebo vyhledá úkryt, kde ji nikdo ze silnice nevidí.

Jaký na to máte názor?

Související články

Reklama