Pokud ještě nevíte, co s víkendem, máme pro vás hned několik tipů na sobotu 23. května 2009!

 

Můžete...

... například navštívit Dámský klub, kde se jistě setkáte se čtenářkami Anai a Světluší.

Dámský klub

Nebo...

... vyrazit do Pardubic na kvalifikaci dalšího ročníku MEDELA Cupu. Ten se koná v rámci dne při příležitosti 1. kvalifikačního kola do Velké Pardubické. Kromě MEDELA Cupu probíhá na pardubickém závodišti také Britský den a Velká cena Města Pardubic.

Lejla AbbasováTěšit se můžete na moderátorky Lejlu Abbasovou a Ester Janečkovou, modelky Kateřinu Průšovou, Kateřinu Stočesovou a Evu Aichmajerovou, herečky Simonu Vrbickou a Kateřinu Sedláčkovou, hudebníka Michala Dvořáka a další populární osobnosti,

Unikátní dostih známých osobností na malovaných dřevěných koních bude odstartován v sobotu 23. května krátce po 14. hodině na Dostihovém závodišti Pardubice.

Výtěžek z aktivit Projektu MEDELA, založeného Lejlou Abbasovou, opět poputuje beze zbytku na vybrané aktivity neziskových organizací, které pomáhají ohroženým dětem v Guatemale, Keni, Čečensku a České republice.

 

Anebo...

...na divadelní představení Základní instinkt, které sehraje náš redakční kolega Jakub D. Kočí na akci zvané Eroticon. Více informací zde: Eroticon: Svět v zrcadle erotiky.

Vypravíte se na některou z těchto akcí?

Reklama