62d66d9729de8cl.jpg
Foto: Profimedia

Bullet Train
V hlavní roli akčního filmu se od 4. srpna představí herec Brad Pitt. Zahraje si nájemného zabijáka Berušku, kterému se ovšem v poslední době lepí smůla na paty. Situace se ještě zkomplikuje, když se v rámci jedné mise ocitne v nejrychlejším vlaku na světě, kde se bude muset vypořádat se zákeřnými protivníky.

Střídavka
Na stejný den je naplánovaná také premiéra české komedie v hlavních rolích s Jitkou Čvančarovou, Martinem Hoffmanem, Annou Polívkovou či Evou Holubovou. Komedie řeší aktuální téma slepovaných rodin, kdy se ze tří rodin stane jedna velká a všichni její členové se s tím musí nějak vypořádat.

Bestie
Jedenáctého srpna bude do českých kin uveden dobrodružný snímek Bestie, v němž se mohou diváci těšit na herce Idrise Elbu v roli lékaře. Ten vezme své dospívající dcery do Jižní Afriky, aby jim ukázal, kde se seznámil s jejich nedávno zemřelou matkou. Dobrodružná cesta divočinou se ovšem stane bojem o holý život.

Jan Koler: Příběh obyčejného kluka
Dokumentární film s premiérou 11. srpna ocení zejména nadšení sportovní fanoušci. Zabývá se totiž příběhem jednoho z nejúspěšnějších českých fotbalistů, který se dokázal prostřílet do nejlepších evropských fotbalových klubů.

Princezna rebelka
Kina si na srpen přichystala i něco pro děti. Animovaná pohádka bude uvedena 18. srpna a pojednává o Mie, dvanáctiletém sirotkovi, který žije v ulicích středověkého města. Díky tomu ví, jak si poradit v různých situacích a rozhodně má pro strach uděláno.

Arvéd
Z českých filmů mohou diváci od 25. srpna vyrazit na mystické drama. Vypráví příběh rozpolcené postavy tuzemských dějin Jiřího Arvéda Smíchovského, který působil jako udavač v době nacismu i komunismu a zahrával si s černou magií. Ve snímku hraje například Michal Kern, Saša Rašilov nebo Martin Pechlát.

Zdroje: tiskové materiály, ČSFD, Kinobox

Reklama