celebrityyy.jpgFoto: Profimedia

Dáváte si do nového roku předsevzetí?

 • Leona Machálková: Já si dávám předsevzetí celoročně. Nenechávám to na Silvestra. Vždycky, když se mi něco nedaří, dám si předsevzetí, že něco vylepším. Ale nedělám takový to typický, že bych to s úderem nového roku začala dělat. Většinou mezi moje celoroční předsevzetí patří pravidelně cvičit, studovat cizí jazyky, naučit se hrát na klavír. Týká se to určitých dovedností. Pořád je co vylepšovat. Když se člověk naučí něco nového, je to osvěžující a přinese to do života novou energii.
   
 • Michaela Kuklová: Nedávám si žádná, protože si myslím, že by člověk měl vše začít dělat hned, když je o něčem přesvědčen.
   
 • Linda Finková: Předsevzetí si nedávám, protože jsem dokonalá. Nikdy jsme nedržela diety, ani nic jiného. Ani jsem si neřekla, že něco začnu dělat nebo přestanu. Spíše jsem si vždy říkala, že chci, ať je všechno tak, jak bylo do teď. Protože jsem šťastný a spokojený člověk. Hlavně ať mi nikdo neumře, ať jsou všichni zdraví a ať mám pořád hodně práce a tak dál.
   
 • Miluše Bittnerová: Mám dlouhodobé předsevzetí si předsevzetí nedávati.
   

Na co se těšíte v novém roce?

 • Leona Machálková: V novém roce mě čeká spousta hezkých profesních věcí. Koncerty a různé profesní novinky. Ještě je ale předčasné o tom konkrétně mluvit.
   
 • Michaela Kuklová: Všechno bude spontánní. Nemám vyloženě žádné plány. Uvidíme, co život přinese, ale nic zásadního tam není. O pracovních věcech nerada mluvím, dokud nejsou.
   
 • Linda Finková: Nedá se říct, že něco konkrétního plánuju. Pořád budeme vystupovat s Trojhlavou saní a budeme mít super hosty, známé herce nebo zpěváky. Pojedu na hory, budu hrát v divadle. Prostě normálka jako vždycky. Určitě bych byla ráda, kdyby byla třeba další Tvoje tvář. Myslím si, že bude, ale já o tom zatím nic nevím. Je to spíše moje přání. Pro mne je to velká legrace a dobrá práce. Miluju, když každej vyleze na to jeviště v tý svý roli, co zrovna má. Je oholenej, má vycpaný prsa, má legrační oblečení.  To se můžeme všichni počůrat smíchy, když pak sedíme v hledišti a koukáme na to.
   
 • Miluše Bittnerová: Na co se těším? Nemám představu, co mě čeká. Takže jen doufám ve zdraví blízkých, světový mír a Boží požehnaní.
Reklama