Sexuologové tvrdí, že sexuální představy jsou normální,
ba co víc, že pro zdárné uspokojení ze sexu mnohdy i potřebné.
Stejně tak vám každý sexuolog potvrdí, že co každý jedinec, to jiné sexuální představy.

Protože jsem si nechtěl vycucat sexuální představy z prstu,
oslovil jsem pár známých s otázkami na téma,
zda při souloži s partnerkou mají sexuální představy.
Případně zda je nějak cíleně používají k urychlení, nebo ke zpomalení vyvrcholení.
A dostalo se mi zajímavých odpovědí. Přinášíme vám je v necenzurovaných a nekrácených odpovědích:

 


Manager 30 let, s partnerkou 7 let

no hele, teď přesně nevím, co vím jistě, že když to chci protáhnout, tak přemejšlim třeba nad fotbalem, abych dýl vydržel. Jinak si představuju vždycky nějakej svůj momentální idol, ale to je pokaždý jinak. Často si taky prohlížím svou ženu, jak se tváří, to se mi líbí…

 

PR agent 34 let, s partnerkou 13 let

To je přece jasné - představuji si uplně jinou ženu. Dříve, když jsem byl mladší to byl přesný opak mé drahé. To znamená hubená dlouhonohá blondýnka, ještě před tím v dozvucích teenagerské doby to samozřejmě byly idoly naší generace - herečky, zpěvačky a podobně. Zkrátka samý pěkný baby, bohaté, co tě zatáhnou do svého luixusního domu a zahrnou tě láskou, něhou a penězi a ráno tě zanechají s lahví piva u bazénu lenošit, zatímco ony odjíždějí do svých nahrávacích či filmových studií nahrávat. Postupem času jsme z těchto nedostupných symbolů slevil. Začaly je nahrazovat v představách atraktivní ženy z běžného života. Teď musím říct po třinácti letech harmonického vztahu, že už ta představa cizí ženy v mých erotických představách ani nemá žádné konkrétní kontury. Zjistil jsme, že by ani nemusela být moc hezká... Dokonce ani by nemusela být moc chytrá... ...ani dokonce moc vášnívá.. Jen aby byla aspoň trochu cizí.

 

Zedník 29 let na montážích, s partnerkou 9 let

Představuju si úplně jiný ženský, já na to vlastně ani nemám čas, furt jsem někde mimo na montážích. Von to asi pícha někdo jinej, když nejsem furt doma.

 

Manager 30 let, čerstvá partnerka

Vzhledem k tomu, že mám novou partnerku, tak si při sexu nepředstavuji žádné jiné ženy, zatím mě dostatečně fascinuje ona. Určité představy používám pouze jako pomůcky při ovlivňování doby sexuálního aktu - vzpomínky na vyjímečně erotické zážitky pro jeho urychlení anebo naopak naprosto asexuální představy pro prodloužení soulože.  A víc ode mne neuslyšíš ...

 

Fotograf 40 let, s partnerkou 15 let

Představy nemám žádný, jsem rád, že to rozdejchám.

Při souloži  jsem si nikdy nepředstavoval jinou ženskou, sice jsem to jednou zkoušel, ale nefungovalo to. Přece si nepředstavím Pamelu a pak nešáhnu na ty jedničky před sebou. Představy nepoužívám ani na zdržovací taktiky – tam nejlépe funguje fernet.

 

Prodavač 36 let rozvedený po 10 letech, nyní s více souběžnými vztahy

Na začátku vztahu sexuální představy nepotřebuju, časem, když už mi ženská zevšední, musím si při sexu, abych se udělal, představovat různý situace. Nejde o konkrétní tváře, ale třeba že jsem v posteli s dcerou a matkou zároveň. To je má oblíbená, ale mám i další. A když jsem s partnerkou v pohodě, představuju si kolikrát i ji. Ono v tý polotmě, či tmě na ní stejně prd vidím.

 


Původně jsem k tomu chtěl ještě něco moudrého dopsat. Ale moudrosti došly. Jen mne zarazilo, že ti chlapi fakt nejsou žádní romantici. Nebo to jen přede mnou nepřiznají …

 

Já si vás prostě představuji na pláží z bílého písku, jak ležíte na lehátku a opalujete svá krásná těla. Všechny Ááááách…..