Čtenářka Věrulinka píše, že se v jídle nijak neomezuje, co se složení týče. Zato ale (aby nepřibrala) nejí navečer. Tvrdí, že to báječně funguje. Máte podobnou zkušenost?

Zajímavé je, ajk se nám téma mlsání propojuje s tématem hubnutí. Čtenářka Věrulinka váhu (asi jako každá ženská) řeší, ale neřeší jí omezováním se ve složení jídla. Jen prostě nejí po 18.00 hodině...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Mlsání, krásné téma, jinak to říci ani nejde a moje oblíbenost. Ráda mlsám sladké a ráda jím dobrá jídla. Mě jídlo dokáže zlepšit i náladu, když ji mám blbou. Od mala jsem žravá, ale momentálně se držím zpátky s jídlem, protože moje váha šla rapidně nahoru. Věk dělá své a moje žravost byla vůči vydané energii, doslova nadměrná.
Tím nechci říci, že si nedopřeji, to ano. Na co mám chuť, to si dám, ale v malém množství a jím pravidelně a poslední jídlo nejpozději do 18.00 a šmytec. Váha jde dolů, sice pomalu, ale nevznikne jojo efekt.
Snažím se vařit dietně, ale občas se to vymkne a takové husí stehýnko se zelím a knedlíkem, no kdo by odolal, já ne.
Ráno ke snídani si nedat kousek bábovky ke kávě, to by byl hřích snad. I k odpolední kávě ke svačině se nedá odolat a nevzít si tvarohovou buchtu, prostě musím.

bábovka

buchty

Omlouvám si prohřešky s jídlem jednoduchým rčením,, tělo si to žádá, tělo to chce“.
Ovšem miluji jednoduchá jídla, třeba brambory s máslem a skleničkou mléka k večeři, mám jako pochoutku. K obědu, krupicovou kaši, miluji. Mohla bych pokračovat v mých chutích, ale ne, nechám si zajít. Dneska máme k obědu šunko fleky s uzeného masa, už se těším na oběd. Ha, a mě stačí název jídla napsat a už slintám, ale jím opravdu malé porce.

husa

Zdraví Věrulinka a všem vám přeji pěkný a slunný víkend.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2012: Když vás honí mlsná

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 17.00 hodin se dozvíte, které dvě čtenářky odměním slíbeným dárkem: čokoládovovou bonboniérou I Love Milka.

milkamilka

Reklama