Měsíc červenec přináší volné dny, které nebudou třeba vždy jen slunné. Nevadí. Děti jsou na prázdninách, tak tu máme hned tři skvělé kinotipy. Jeden pro vašeho partnera, druhý pro vás pro oba a na třetí se asi vydejte sama nebo s kamarádkou.

Terminator Genisys

Chcete potěšit svého partnera? Pak mu kupte lístek na nového Terminatora. Legenda se vrací...

Producent David Ellison říká: „Toto je nejvelkolepější Terminátor, který kdy vznikl. Akční scény jsou v Genisys větší než v jakémkoliv předchozím Terminátorovi. Uvidíte válku z budoucnosti, jakou nikdo nikdy nebyl schopen natočit, a uvidíte nové Terminátory, kteří, doufejme, budou mít stejně silný efekt, jako když jste poprvé viděli T-1000 v roce 1991. Nasadili jsme laťku hodně vysoko a dosáhli jsme jí.

Terminator Genisys

Kvalitní a originální příběh byl hlavním důvodem, proč se k jedné ze svých nejslavnějších rolí vrátil Arnold Schwarzenegger. „Nadchla mě už první verze scénáře. Oceňoval jsem, s jakou precizností se tvůrci snažili, aby byl příběh i ve známých kulisách dostatečně originální, a jakou péči věnovali postavám. Proto jsem se chtěl znovu stát Terminátorem,“ říká herec, Mr. Olympia a Mr. Universe, na kterém je vidět, že stále TROCHU posiluje. :-)

A aby těch stříleček nebylo málo, pokračujeme na další straně...


Mission Impossible - Národ grázlů

Tom Cruise opět jako Ethan Hunt jde po krku těm největším grázlům současného světa - navíc tak nějak ilegálně, protože tajná vládní služba IMF (Impossible Mission Force) je rozpuštěna.

Mission Impossible - Národ grázlů

K ději netřeba víc dodávat. K herci pak jen následující - že jak je jeho dobrým zvykem, většinu krkolomných kaskadérských scén si prý točil sám a bez dubléra. No a když vidíme v traileru jeho tělo, tak tomu snad můžeme i věřit...

„Od architekta našeho filmu jsem dostal model Airbusu s tím, že ho můžeme nějak využít v příběhu. Tak jsem se Toma zeptal, jestli by se ho nechtěl držet zvenčí, až bude startovat. Myslel jsem to jako srandu, ale on hned řekl, že to udělá,“ říká režisér filmu.

A nakonec třešinka na dortu....


Věčně mladá

Hvězdná trojice Blake Lively, Michiel Huisman a překvapivě netypický (a opravdu opět skvělý!) Harrison Ford v prázdninové pohádce pro velké holky.

Věčně mladá

Něco mezi Pozemšťanem a Amélií z Montmartru - tak bych asi popsala film, který nenechá jedno oko suché.

O čem to je? Třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak, jenž se ukáže být zároveň prokletím - hlavní hrdinka přestane totiž stárnout. A tak bezmocně sleduje, jak její dcera věkem slábne, zatímco ona sama mění identitu, utíká od svých lásek, aby nebyla podezřelá, že žije tak dlouho a vypadá tak... mladě.

Přečtěte si také:

Reklama