Pomozte nám představit finalisty Muže roku 2013! V redakci pro ně chystáme otázky, které by nám pomohly odhalit jejich životní postoje, názory, smysl pro humor, duši a tak dále... :) Na co byste se jich zeptala vy? Nebo si myslíte, že stejně jako u podobných dívčích soutěží záleží stejně jen na jejich fyzické kráse?

Jako již tradičně, i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě akce Den dobrých skutků a Muž roku. Na 23. a 24. srpna 2013 je pro návštěvníky Městského divadla připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a letos počtrnácté i exkluzivní soutěže Muž roku ČR. Zatím se ale vybírají finalisté a my vás prosíme o pomoc!

finaliste

Loňští finalisté - bylo na co koukat. :)

Castingy už proběhly, teď se budeme seznamovat...

Finalisty soutěže Muž roku 2013 vám budeme na našich stránkách postupně představovat. Připravujeme pro ně několik otázek, které by nám pomohly odhalit jejich duši, smysl pro humor, názory na svět... Pomůžete nám? Na co byste se jich ráda zeptala? Pište do diskuse pod článkem!

milka

Pokud vybereme některou z vašich otázek do finální podoby dotazníku, pošleme vám z redakce sladkou odměnu v podobě bonboniéry Milka!


Na co jsme se ptali loni?

 

 

  • Co očekáváte od účasti v soutěži Muž roku?
  • Dovedete si představit, že byste měl za partnerku nějakou miss?
  • Která z domácích či zahraničních celebrit podle vás splňuje spojení: dokonalá žena?
  • Představte si, že máte na vystoupit na travesti show. Koho byste předvedl a proč?
  • Situace: Jste v restauraci s partnerku a zjistíte, že nemáte na útratu - jak to vyřešíte?
  • Jakou nejtrapnější situaci jste v životě zažil a jak jste z ní vybruslil?
  • Tři věci, které byste si vzal na pustý ostrov - co by to bylo?
  • Jaký je váš vztah k internetu?

Milé čtenářky, děkujeme za tipy, v pondělí 13. 5. 2013 se v Aktualitách dozvíte, komu poputuje bonboniérka Milka! (Želízek v ohni už je víc, možná se tady v redakci poohlédneme ještě po nějakých dalších sladkostech. :))

Reklama