Že mohou být chaty na internetu důležité pro život, píše čtenářka Babca.p. Ta se díky tomu seznámila s bývalým manželem i současným přítelem.

Milá Babca.p, tak ať vám to dlouho vydrží. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Krásný den milé ženy -in,

sociální sítě je pojem, kterého se někteří děsí a někteří se těší, až se připojí a honem něco o sobě napíší.

Já sama jsem uživatelem sociální sítě Facebook, Viber používám v telefonu a občas zajdu na lide.cz (což je chat na Seznamu).

Na chatu lide.cz jsem začínala komunikovat už v roce 2001 to už si přesně nepamatuji. Nicméně to bylo na popud tomu, že jsem byla sama s dcerkou, které byly cca 2 roky. A s ní nešlo mluvit, svěřit se co mne tíží, co si přeji, po čem toužím. A anonymní chat, kde se člověk vypsal byl příjemným únikem a hlavně neškodným. Teda až do momentu, kdy se člověk zamiluje do písmenek jednoho člověka. Asi po půlročním psaní jsem svolila k setkání... Cesta 100 km do vzdáleného Brna... a nebyla poslední. Pak to šlo docela rychle a já se tam stěhovala i s dcerkou... pak svatba, další dcerka a za 8 let rozvod a já zůstala se dvěma dětmi. Nepoučena jsem opět na chatu našla muže... díky chybě... měla bych upřesnit díky pravopisné chybě, jsem se dali do společného psaní, pak ježdění na kole, chození, bydlení a spaní. Jsme stále spolu, máme mnoho společných koníčků, které nás zaměstnávají natolik, že na chat už oba nemáme čas. On facebook nepoužívá a ani o něm nechce slyšet. Já ho mám, protože tam mám kontakty na své přátelé a kamarády, se kterýma se domlouváme na různé akce, výlety a také je to databáze, která mi prozradí co se kde událo, kdo má kdy narozeniny a to tam nemusím ani moc přispívat. Facebook teď beru jako program, který mne informuje o dění. A pokud chci, aby i mí kamarádi věděli o něčem, co podnikám, tak to zveřejním. Není přece potřeba tam sedět a psát co dnes budu dělat hodinu po hodině a co budu jíst a dokládat to fotkou. Ano někteří jsou takový, ale já je respektuji, mají potřebu to zveřejnit tak ať to dělají, je to jejich věc a prezentace sebe sama. No a když vidím co dobrého si ukuchtili tak je to pro mne kolikrát inspirace co ukuchtím k obědu já.

Sociální sítě můžou být užitečné, když se s nimi zachází opatrně.

Babca.p

Téma dnešního dne: Co vy a sociální sítě?

  • Používáte sociální sítě (např. facebook, twitter, viber...)?
  • Proč ano a proč ne?
  • Jaké používáte nejvíc?
  • Kolik času na nich trávíte?
  • Co byste na sociální sítě nikdy nenapsala?
  • Máte nějaké zajímavé historky?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho se dozvíte, kdo získá zimní balíček od Oriflame, kde je řasenka Wonder lash (černá), Intenzivní balzám After Sun a Zázračný kelímek. A k tomu pěkná modrá taštička.

avon

Reklama