zoo

Roztomilá mláďátka i dospělí tygři nahánějící husí kůži. To vše a ještě mnohem více je k vidění v Tygří Zoo Sriracha, kde chovají přes 400 bengálských tygrů. A nejen k vidění. Malé tygříky si tu můžete pohladit, nebo je dokonce krmit z láhve. Rozhodně to ale není jediná atrakce zdejší zahrady.

Spatřit tyto nádherné kočkovité šelmy v divoké přírodě je prý prakticky nemožné, jelikož je to zvíře noční velmi plaché. Tady si jich ale užijete do sytosti. Stejně jako finalistky České Miss 2016, kterým se naskytla i celá řada dalších netradičních zážitků.

adela

dvatygri

Mohly si pohladit a chovat jen několikatýdenní koťátka.

maso

tygritri

Vzduchovkou se trefit do plechových kastlíků vysoko nad zemí a nechat tak na zem spadnout zákusek v podobě masa, na který už dole čekala řada strávníků.

tygri1

A často je jim to i podařilo.

show

Vidět tygří show, která je zde jedním ze způsobů získávání peněz na ochranu divoké přírody. Sriracha zoo totiž přispívá k ochraně tygra ve volné přírodě. Je záchrannou stanicí pro jeho rozmnožování.

ovecka

Pohladit si celou řadu zvířat, která tu pro potěchu návštěvníků chovají. Třeba ovečky. Jsou tu ale i velbloudi, jeleni, sloni či oslíci.

divaci

Na co diváci tak dychtivě čekají?

prase

To je ono! Obrovské prase, které umí počítat. I naše královny krásy mu uložily příklad. Kolik je 3 krát 1 vypočetlo naprosto správně a výsledné číslo přineslo ošetřovateli. Jak to dělalo, je nám záhadou…

krokodyl

Zažít můžete i krokodýlí show, ale na tu už jsme neměli čas. Tak byl krokodýl alespoň v takovéto formě. Barbecue v místní restauraci…

Tygří zoo Sriracha, která funguje od roku 1997, najdete ve stejnojmenném průmyslovém městě jen půl hodiny jízdy z města Pattaya směrem k Bangkoku. Více informací naleznete zde.

Čtěte také:

Reklama