Česká Miss je od středečního pozdního odpoledne (zdejšího času) v Thajsku a Žena-in, konkrétně já, mám to štěstí, že se zde mohu „soustředit“ spolu s našimi kráskami. Zdravím vás z původně poklidné rybářské vesničky, která se proměnila v turisty i místními velmi oblíbenou dovolenkovou destinaci. Pattaya, kde se první část „missího výletu“ odehrává, leží nedaleko hlavního města Bangkoku a stala se synonymem relaxace i nezapomenutelných zážitků. Co jsme zatím okusili my?

miss

Odlet z Prahy byl i se šampaňským.

autobus

Konečně Bangkok a přesun do města Pattaya. Ve zdejších luxusních autobusech je všechno, jen ne horko.

Po celém dni přesunů vzduchem i po zemi jsme sice zvládli už jen výbornou thajskou večeři a nezbytné organizační schůzky, ale o to nabitější byl den následující. A mohu vám s čistým svědomím říct, že desítka našich finalistek zatím rozhodně nemá čas na plážové radovánky, u kterých by nebyly fotoaparáty či kamery. Není divu! Krásného prostředí kolem našeho luxusního hotelu Royal Cliff Grand Hotel k tomu vybízí.

miss2

První focení před hotelem při příjezdu. Holky se usmívají i po celodenní cestě.

hotel

Royal Cliff Grand Hotel...

balkon

...a výhled z pokoje.

porada

Kdyby takhle vypadaly porady i u nás... :-)

Aby nám se krásky nestihly při zdejší výborné kuchyni příliš zakulatit, čekal je hned druhý den pohyb. Jak jinak, než ten pro Thajsko typický. Golf a nefalšovaný thajský box, tedy Muay Thai.

golf1

Přivítání dívek ve světě golfu - Pattana Golf Club v Chonburi Province nedaleko města Pattaya.

pattana

Klub byl pojmenován po manželovi zakladatelky. Dr. Pattana Juangroongruangkit byl totiž velkým milovníkem tohoto sportu.

green

S kráskami na greenu. :-)

golfclub

Ať už golf milujete, nebo ne, tady byste si jistě zahráli.

boxzatisi

A jde se na box. Ano, tohle skutečně není botanická zahrada, ale zátiší známého centra thajského boxu Fairtex.

fairtex

box4box1box2

České Miss se tu učily bojovat. Snad ne na finále?

box3

Kdepak! Popraly se už tady... i když jen z legrace.

Více o vztahu Thajců k pohybu mi prozradil cestovatel a průvodce ČEDOKu Karel Uhlíř, který Českou Miss na cestě doprovází. Těšte se na rozhovor.

Po „práci“ zábava

Večer nás čekala velká podívaná v podobě travesti představení Tiffany's Show Pattaya, prý 4. nejlepší na světě. A bylo to opravdu velkolepé. Na scéně se vystřídaly desítky aktérů (ano, pouze muži) ve stovkách skvostných kostýmů, kterým by mohla postavu závidět nejedna modelka. Od žen byly totiž k nerozeznání. Jen fotografovat během představení se tu nesmělo. Pokud byste tedy chtěli vidět více, pak zde.

ts

A co nás čeká další dny? Třeba návštěva soukromého ostrova a krokodýlí farmy, nebo velkolepá večeře se starostou města Pattaya. Těšte se! :-)

Čtěte také:

Reklama