Jak už jste si jistě všimli, krásky aspirující na titul Česká Miss 2016 se přesunuly z oblíbené turistické destinace Pattaya nedaleko Bangkoku poněkud jižněji. Na neméně oblíbený ostrov Phuket. Co všechno zde už zažily?

Přesun na jih Thajska z Bangkoku trval sice jen něco málo přes hodinu, ale i tak byl se vším komfortem. Zdejší aerolinky Bangkok Airways mají pro své klienty salonek s pohoštěním i připojením k internetu a během krátkého letu jsme dostali i večeři.

První noc na ostrově Phuket

Pokud máte rádi moderní design a snídani, kterou vám donesou přímo na pokoj, pak si zamilujete nedávno postavený hotel Cassia (níže), který se prezentuje svou odlišností. Je nedaleko města Thalang, uprostřed krásných lagun a kousek od pláže, na kterou vás převezou loďkou.

cassiahotel

cassia

Není nad to, vyjít si k bazénu v sedm ráno. Nikde nikdo a slunce ještě tolik nepálí. Za bazénem je laguna a za palmami na obzoru už moře.

Historické město Phuket

Návštěva historické části města Phuket, v jehož uličkách se finalistky České Miss 2016 fotily.

staryphuket

liceni

Nezbytné úpravy make-upu.

jaachram

Já se zatím vydala do nedalekého chrámu...

okna

...a nahlédla do jeho oken.

fotochram

Nádhera!

Phuket FantaSea

Na ostrově Phuket můžete navštívit svět fantazie, kde zkrátka nevyjdete z úžasu. Náš zpočátku nedůvěřivý pohled na vesničku FantaSea se po setmění změnil v údiv.

fantasea

budova2

budovanoc

A z něj jsme nevycházeli ani při návštěvě na lotosovém jezírku „plovoucího“ zlatého pavilonu (Golden Kinnaree), v němž se nachází samoobslužná restaurace s kapacitou 4 tisíc sedících hostů…

restauracegolden

resta

hra

To ale ještě nebylo nic proti show pojednávající o historii Thajska a jejích legendách, která následovala v obrovském paláci. Monstrózní show, ve které se na pódiu i mezi diváky objeví desítky slonů, ale i dalších zvířat, nad hlavami se vám vznášejí artisté, všichni mají překrásné kostýmy a nechybí ani pyrotechnické efekty. Nevěříte tu vlastním očím! Ale zážitek je to jediné, co si odsud odnesete. Během show se totiž nesmí fotit.

divadlo

predstaveni1

predstaveni2

Čtěte také:

Reklama