Poté, co si karibská přírodní kosmetika Curaloe podmanila ženy v západní Evropě, vstupuje také na český a slovenský trh. Díky mimořádně vysoké dávce Aloe Vera, která jednotlivým produktům zajišťuje unikátní účinné až léčivé vlastnosti, a díky absenci parabenů a skutečnosti, že není testována na zvířatech, patří Curaloe mezi nejekologičtější kosmetické značky dneška.

První písemné zmínky o léčivých účincích Aloe Vera spadají do starého Egypta, kde jí přezdívali Krev Bohů a egyptské královny její účinky využívaly ke zkrášlení pleti. Extrakt z dužiny listů Aloe Vera totiž obsahuje látky zvané saponiny, které jsou účinné proti virům, bakteriím a infekcím všeho druhu, ale navíc je schopný proniknout hluboko pod kůži (čtyřikrát rychleji než voda). Také proto Aloe Vera využívá nejen tradiční čínská medicína, ale také medicína japonská, jihoafrická či karibská. A právě na karibském ostrově Curacao se kosmetika Curaloe vyrábí.

V čem spočívá ojedinělost kosmetiky Curaloe?

  • Obsahuje z 50 – 90% za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera jako základní ingredienci, doplněné o další přírodní ingredience a vzácné oleje, jako je africké bambucké máslo, olivový olej, jojobový olej, avokádové máslo či olej z jadérek vinné révy.
  • Vyrábí se přímo tam, kde se Aloe Vera určená pro její výrobu pěstuje a díky tomu si zachovává co nejvíce cenných látek.
  • Manufaktura Curaloe plně je ekologická – využívá solární energii a pěstování Aloe Vera se přísně vyhýbá chemickým hnojivům nebo postřikům proti plevelu.
  • Na rozdíl od většiny konkurenčních výrobků neobsahuje jako ingredienci vodu, ale výhradně za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera listů, které se ručně sbírají.
  • I přes výjimečnou kvalitu jsou produkty Curaloe cenově dostupné.
  • Netestuje se na zvířatech a neobsahuje parabeny.

Curaloe přináší na náš trh několik řad produktů:

  • Péče o obličej
  • Péče o tělo
  • Čistící péče
  • Doplňky stravy

Body Gel – Tělový gel (250 ml)

CuraloeObsahuje 95 % Aloe Vera, levandulový olej a Tea Tree olej. Tělový gel zklidňuje a léčí suchou nebo poškozenou pokožku. Zjemňuje a dlouhodobě hydratuje pleť. Zklidní pokožku po dlouhém pobytu na slunci nebo po depilaci. Je vhodný pro všechny typy pleti všech věkových kategorií. Doporučená maloobchodní cena 595 Kč.

Day Cream – Denní krém (50 ml)

CuraloeObsahuje 75 % Aloe Vera, bambucké máslo, levandulový olej a vitamíny A a E. Denní krém chrání pleť před nepříznivými vlivy počasí a zvyšuje hydrataci ve všech vrstvách pokožky. Vyhlazuje a zjemňuje pleť. Je vhodný pro všechny typy pleti. Doporučená maloobchodní cena 570 Kč.

Facial Wash – Pleťový čistící gel (150 ml)

CuraloeObsahuje 60 % Aloe Vera a levandulový olej. Je antibakteriální, velice účinně odstraňuje nečistoty z pleti i voděodolný make-up, aniž by jí zbavoval nezbytné vlhkosti. Mycí gel lze použít i na holení. Doporučená maloobchodní cena 525 Kč.

Šampón Curaloe (250 ml)

CuraloeObsahuje 50 % čistého Aloe Vera gelu. Dodává vašim vlasům přirozený a zdravý lesk, vyživuje a hydratuje je. Regeneruje a udržuje zdravou pokožku hlavy. Minimalizuje vypadávání vlasů. Doporučená maloobchodní cena 480 Kč.

Produkty Curaloe je možné zakoupit ve specializovaných obchodech, kosmetických salonech, wellness centrech nebo na www.curaloe.cz.