Modelka a herečka Jodie Truner-Smith není v našich končinách příliš známá a spíše než na filmy se soustředí na seriály. V třídílné minisérii si například zahrála postavu britské panovnice Anny Boleynové. Dílo ovšem nesklidilo moc nadšené ohlasy a diváci se ohrazovali proti tomu, že tvůrci změnili skutečně žijící osobnosti barvu pleti. A bělošku si zahrála Afroameričanka. Vidět jsme Jodie Turner-Smith mohli také v podstatně úspěšnějším seriálu Pravá krev.

Momentálně se herečka účastní filmového festivalu v Benátkách, kde na sebe strhává pozornost výraznými modely, kterým nechybí styl, ale ani notná dávka drzosti. Přijela tam také propagovat svůj nový film Bílý šum, v němž si kromě ní zahrál například Adam Driver.

Všechny překvapila, když u fotostěny zapózovala v průhledných růžových krajkových šatech Gucci, které nápadně připomínaly negližé. Něžný dojem rozbila tím, že k šatům obula vysoké šněrovací boty. A na ruce si natáhla světle modré latexové rukavice.

6311cea1354aacl.jpg
Foto: Profimedia

Značce Gucci byla herečka věrná i na samotném slavnostním zahájení festivalu. U této příležitosti si oblékla dramatické černé šaty s kamínky a červeným volánkem. Zaujaly zejména velkolepým výstřihem ve tvaru písmene V. Herečka je doplnila smaragdovými náhrdelníky a také výraznými zelenými rukavicemi.

cl2.jpg
Foto: Profimedia

Kombinací barev se skutečně nebojí a důkazem této skutečnosti je i další festivalový outfit. Červený průsvitný komplet značky Interior doplnila oranžovou kabelkou, zelenými pantoflíčky s peříčky, ladícími náušnicemi a výraznými brýlemi. Celý její outfit doslova křičel do světa, že ona je diva.

cl3.jpg
Foto: Profimedia

Nedlouho poté sklízela další várku obdivných pohledů. Konkrétně na červeném koberci k premiéře filmu Bardo, kam nakráčela v róbě od Christophera Johna Rogerse, která hrála všemi barvami.

cl4.jpg
Foto: Profimedia

Festival sotva začal a o Jodie Turner-Smith už se mluví jako o jedné z nejlépe oblékaných žen letošního ročníku.

Zdroje: Page Six, Glamour Magazine, Profimedia, Hello Magazine, What to Wear, ČSFD, iDnes

Reklama