5cc850f12de46obrazek.pngAby koště dobře fungovalo, musí být stabilní, přesto lehké, vždyť která z čarodějnic by se chtěla tahat s těžkým koštětem, musí fungovat skoro samo a mělo by být flexibilní – zejména v zatáčkách.
5cc85108d2df6obrazek.png5cc85118d2968obrazek.pngTakové je moderní bateriové koště Kärcher KB 5. Kromě pěkného letu si s ním můžete užít i rychlý úklid. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System zvládne rychle, efektivně a bez námahy odstranit nečistoty z tvrdých podlah. Koště funguje na lithium-iontovou baterii, to znamená, že k jeho zapojení nebudet potřebovat zásuvku a přístroj bude pohotověji po ruce než běžný vysavač. Na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut.

Snadné manévrování a práci bez ohýbání zad umožňuje flexibilní dvojitý kloub, stejně jako nízká hmotnost přístroje. Toto ocení nejen čarodějnice ve vzduchu, ale i my ostatní při úklidu. Koště si hravě poradí i s hůře dostupnými místy. Bez potíží se s ním dostanete až do krajů, pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Praktickou funkcí je automatické zapínání a vypínání a odnímatelná nádoba na nečistoty, kterou jednoduše vysypete, aniž byste se dostali do kontaktu s jejím obsahem.

Za chvíli začíná poslední dubnová noc. Dámy, pojďte nastartovat svá košťata :)

Více na KARCHER.CZ
5cc85154dc7beobrazek.png

Reklama