va.jpg
Foto: Shutterstock

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

U beraního vzhledu je dominantní hlava. Široké čelo, obvykle husté obočí a pronikavý pohled bývají typickými znaky zrozenců v prvním znamení zvěrokruhu. Kůži s řadou mateřských znamének a pih mívají často alespoň jemně opálenou i během chladných měsíců. Postavu mají většinou dobře vypracovanou, svaly vyrýsované a energii v každém pohybu. Aktivní život nezapřou, podobně jako neustálou potřebu se hýbat.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Berana patří například Sarah Jessica Parker, Keira Knightley, Emma Watson nebo Lady Gaga.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Na Býcích vás na první pohled zaujmou rty. Ty bývají plné, smyslné a hebké, jen je políbit. Zdobí je také neodolatelný úsměv, který jim otevírá mnohé dveře. Péče o sebe sama je jim vlastní, díky tomu se obvykle pyšní dokonalou pletí se sklonem k červenání. Vyzařují smyslnost, protože jejich planetou je Venuše. Občas mohou působit poněkud těžkopádně, což se však lehce vyrovná jejich půvabem a přirozeným charismatem.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Býka patří například Adele, Renée Zellweger, Uma Thurmann nebo Penélope Cruz.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci naoko stárnou pomaleji než jiná znamení zvěrokruhu. Platí za celoživotní optimisty, což se projevuje právě na jejich mladistvém vzhledu. Mimoto mívají okouzlující úsměv, pronikavý pohled a bystré oči, pleť spíše jemnou v lehce nazlátlém odstínu. Obvykle patří ke štíhlým lidem s dlouhými pažemi, dynamickými ladnými pohyby a výraznou gestikulací. Disponují nakažlivou energií a obrovským charismatem.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Blíženců patří například Marilyn Monroe, Nicole Kidman, Angelina Jolie nebo Natalie Portman. 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci patří mezi velmi atraktivní znamení zvěrokruhu. Především ženy platí za neodolatelné krásky s bledší pletí, střední nebo nižší postavou a přirozeně oblými, často výraznějšími ženskými tvary. Podobně je na tom i obličej, který je nezřídka kulatý se světlýma očima a plnými rty. Pyšnit se mohou štíhlým pasem a plochým bříškem, na kterém si mnohdy zakládají. Nic ale nemají zadarmo. Pečující Raci většinou důsledně pečují také o svůj vzhled.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Raka patří například Courtney Love, Selena Gomez, Ariana Grande nebo Pamela Anderson.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Lvi jsou charismatičtí a nepřehlédnutelní, přestože ne vždy bývají vysocí. Mívají ovšem široká ramena, sportovnější (ne úplně štíhlou) postavu a živé pohyby plné nakažlivé energie. Obličeji obvykle dominují velké pozorné oči, ve kterých se zrcadlí hrdost a sebevědomí. Vlasy bývají tím, čím se – častěji ženy – pyšní. Dobře o ně pečují, protože jsou si vědomy skutečnosti, že vlasy jsou korunou krásy. Celkově působí Lvi souměrným dojmem, kdy jedno příjemně ladí s druhým.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Lva patří například Jennifer Lopez, Madonna, Sandra Bullock nebo Halle Berry.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Panny se většinou pyšní dokonalou pletí, k čemuž jim pomáhá také důsledná každodenní péče. Nezdráhají se investovat do dražších přípravků a obvykle jsou věrné jedné kosmetické značce. Obličej bývá oblejšího tvaru, pleť má nejčastěji středně tmavé tóny. Postava bývá souměrná a spíše štíhlá. Panny jsou v naprosté většině skvěle upravené, a co může chybět jinde, doplní precizně vyladěný outfit.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Panny patří například Claudia Schiffer, Cameron Diaz, Salma Hayek nebo Amy Winehouse.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Váhy patří k elegantním znamením. Obvykle kulatému obličeji dominují krásné výrazné oči a štíhlá šíje, na kterou jsou – zejména ženy – jaksepatří pyšné. Milá povaha se odráží v jejich výrazu a celkové energii. Postava zrozenců ve Vahách bývá spíše vyšší a od přírody souměrně stavěná. Štíhlost, kterou dostaly Váhy do vínku, ovšem může být zastíněna zálibou v dobrém jídle; tu musejí krotit.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Vah patří například Kate Winslet, Sigourney Weaver, Gwyneth Paltrow nebo Catherine Zeta-Jones.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Zrozenci ve Štíru oplývají magickou energií. Sálá z nich výrazný sex-appeal, podtržený hlubokýma očima, často položenýma daleko od sebe. Mají pronikavý pohled umocněný ostře řezanými rysy a jakousi nepřehlédnutelností ani ve chvílích, kdy byste chtěli. Postavu nemívají úplně štíhlou, jsou spíše zavalitější a průměrně vysocí. To jim ale nijak neškodí na jejich celkové atraktivnosti.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Štíra patří například Jodie Foster, Julia Roberts, Meg Ryan nebo Demi Moore.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Zrozenci v tomto znamení obvykle zaujmou skvěle vypracovaným tělem a vysokou souměrnou postavou. Ta odpovídá jejich životnímu stylu – jsou neustále v pohybu, a když zrovna někde nelítají, realizují se v posilovně. Obličej mají nejčastěji podlouhlý, s vysokým čelem a jasným pohledem, vlasy světlejší a mnohdy vlnité. Mužům bohužel dlouho nevydrží, protože začínají záhy plešatět.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Střelce patří například Kim Bassinger, Scarlett Johansson, Britney Spears nebo Mila Jovovich.  

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Častou výsadou Kozorohů jsou dlouhé a krásně tvarované nohy. Obvykle působí chladně svůdným dojmem a jejich postavu jim kdekdo závidí. Sluší jim cokoli, co si obléknou, jsou ovšem spíše konzervativního založení a extravagance v módě jim příliš neříká. Obličej je nezřídka dlouhý a úzký, s výraznou bradou a tenkými rty. Přesto působí jemně a křehce, pro opačné pohlaví mají těžko definovatelné kouzlo.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Kozoroha patří například Kate Moss, Diane Keaton, Janis Joplin nebo Carla Bruni.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři často oplývají přirozeným půvabem a krásní bývají i uvnitř. Obvykle jemnou pleť snadno zapamatovatelného obličeje s výraznými rysy a plnými rty lemují spíše světlejší vlasy. Postavu mívají středně vysokou až vyšší, souměrnou, dobře stavěnou s širokými rameny a štíhlými končetinami. Ženy Vodnářky bývají velmi atraktivní a žádané.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Vodnáře patří například Jennifer Ariston, Mia Farrow, Shakira neb Oprah Winfrey.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Ryby působí něžně a zranitelně. Obvykle bledšímu kulatému obličeji dominují velké, někdy i trochu vystupující oči. Postava Ryb bývá velmi různorodá, častokrát ale s dlouhýma nohama a pěkně tvarovanými chodidly. Nezřídka je však trápí nesouměrnosti a poněkud ospalý vzhled, často také přibírání na váze, protože míbají pomalý metabolismus.

Mezi slavné krásky narozené ve znamení Ryb patří například Karolína Kurková, Rachel Weisz, Sharon Stone nebo Eva Mendez.

Čtěte také: Štíři jsou náchylní k pohlavním chorobám, Panny k poruchám příjmu potravy: Zdraví podle horoskopu

Zdroj: Magická hra čísel a hvězd, wikipedia

Reklama