Trápí vás celulitida? Používejte každý den modelační gel proti celulitidě Avon Solutions. Celulitida mizí třikrát efektivněji díky třem aktivním složkám – Hloh, gingko biloba a čínská rostlina perilla. 

 

 

Krásné nožky v mini

Celulitida? Ta je již minulostí. S účinnými přípravky od Avonu rychle zmizí a sezona krátkých sukní může začít. Jaro je tady a s ním nadešel i čas tvarování postavy.

 

 

To se musí zkusit…

Vyzkoušejte Modelační gel proti celulitidě Cellu-Sculpt z řady Avon Solutions, s jeho účinným složením z přírodních látek. Gel spálí spoustu přebytečného tuku díky hlohu. Kofein a gingko biloba povzbudí krevní oběh a výtažky z čínských rostlin naše tělo detoxikují. A ta dobrá zpráva? Všechny tyto bylinky se postarají o vydatné odbourávání tuků a hlavně brání jejich dalšímu ukládání! Takže s Cellu-Sculptem dáte celulitidě navždy sbohem.

 

Na bříško i na zadeček

Modelační gel od Avonu zpevňuje a zeštíhluje všechny kritické partie ženského těla: obvod stehen, zadeček, nohy, bříško i paže budou díky Cellu-Sculptu pevnější a bez nežádoucích tukových polštářků již za čtyři týdny.

 

Ještě rada závěrem

Nejlepších účinků s Cellu-Sculptem dosáhneme aplikací dvakrát denně na výše vyjmenované problémové partie. Účinek modelačního gelu navíc můžeme podpořit lehkou masáží konečky prstů, čímž znásobíme i urychlíme vstřebávání a působení gelu. Používání Cellu-Sculptu je vhodné doplnit navíc i pravidelným cvičením a zdravým jídelníčkem.

 

http://www.avoncosmetics.cz/

 

Reklama