hippiehippie

Už se těšíte, že vaše módní jaro léto bude plné divokých vzorů, a nevíte, kde si vybrat? Vybrali jsme za vás!  Přímo z českých obchodů, inspirováni módními trendy ze zahraničních přehlídkových mol. A to vše cenově dostupné i pro běžné smrtelníky.

Do redakce dorazila stylistka Míša Malá (rozhovor si můžete přečíst ZDE) s několika obřími taškami po okraj plnými oblečení, různými doplňky a krabicemi bot. A to všechno během jednoho odpoledne navlékla na čtenářku s nickem Barushenka, která se role modelky ujala s nadšením. Sestavili jsme několik různých stylů, jež vám postupně odhalíme. Pro dnešek padl los na hippie image.

Jaké vzory jsou IN pro jaro/léto 2010? Zvířecí vzory, které byly horkým hitem pro předešlou sezonu, jako je zebra a leopard, prošly barevnou inovací a jsou zpět v celé své kráse s novou barevnou škálou. Ovšem nejnovějším zvířecím hitem je potisk s imitací hadí kůže, od jemných vzorků po přemrštěné extravagantní vzory. Puntíky, kolečka, kruhy a skvrny nejroztodivnějších velikostí, s jemným stínováním, s ohraničením i bez. To vše můžeme najít na přehlídkových molech značek Prada, Zac Posen, Wunderkind, Marni, Sabyasachi, Jaeger.

Naše stylistka z českých obchodů vybrala a okomentovala tyto modely:

Hippie divočina!

„Zvonáčům“ definitivně odzvonilo, ale móda hippies je pro jaro/léto 2010 maximálně v kurzu!

Šatičky vesele hrající barvami a vzory, vyvážené denim potiskem jsou pro jarní dny jak stvořené. Nabijí vás po dlouhé zimě pozitivní energií a určitě v nich zabijete nudu v šedých ulicích!

Džínová bundička propojuje krásné s užitečným. V chladném ránu zahalí ramena, a doplňuje tak vyváženost džínového potisku na šatech.

K hippie looku určitě nesmí chybět přemrštěné množství doplňků, jako jsou náhrdelníky, náramky, korálky nebo náušnice s peřím.

hippie

Naše tipy pro vás:

Kabelka s indiánskými korálky, náušnice s peříčkem

kabelka nausnice

Barevné náramky

naramkynaramek

V téhle divočině musíte mít navrch, proto doporučuji dívat se na svět přes brýle k zulíbání.

bryle

Kde a za kolik: Šaty: 890 Kč, kabelka: 690 Kč. Babylon - Dukelských hrdinů, Praha.
Jeansová bunda: 798 Kč, náramky: 169 Kč, zelený náhrdelník: 249 Kč, brýle: 125 Kč, náušnice 149 Kč. CA - Václavské náměstí, Praha.
Kozačky: 3499 Kč. Mr. Joe Alex - Arbesovo náměstí, Praha.

Džínová láska

V něžných romantických šatičkách s krajkou, ve kterých především v létě vynikne vaše opálení, můžete směle vyrazit třeba i na rande do parku. A rozhodně nezapomeňte ozdobit svá něžná ouška proplétanými náušnicemi, které se doplňují s romantickou bílou krajkou.

Svůdné ženské X-ko, aneb tvar lahve od Coca Coly a štíhlejší vosí pas, za vás vykouzlí džínová vestička s módním plísňovým vzorem.

hippie

Naše tipy pro vás:

Proplétané náušnice, náhrdelník

nausnicenahrdelník

Brýle zdobené kamínky

bryle

Kde a za kolik: šaty: 890 Kč. Babylon - Dukelských hrdinů, Praha
Brýle: 198 Kč, náhrdelník 249 Kč, náušnice 99 Kč, vesta 498 Kč. CA - Václavské náměstí, Praha.
Kozačky: 3499 Kč. Mr. Joe Alex - Arbesovo náměstí, Praha

Líbí se vám? Už jste vyrazila na jarní nákupy?

 
Reklama