Kdo by to byl řekl, že si na Apríla budou „hrát“ i úřednice v bance. Když naše čtenářka s nickem Tamule chtěla 1.dubna zrušit stavební spoření, úřednice myslela, že si dělá legraci

Milá redakce, kdysi mi moje matka založila stavební spoření. Ale měla jsem to denně na talíři. Běda, když jsem něco neudělala, jak chtěla ona, nebo stačilo mít jiný názor a už to jelo. Až jsem toho jednoho dne měla dost a šla jsem to spoření zrušit, vůbec mně nedošlo, jaké je datum. Vešla jsem do kanceláře a říkám, že chci  spoření zrušit, ať odešlou celou částku na účet, ze kterého peníze přišly.

Úřednice se uculovala a nereagovala. Říkala jsem si, ta si něco asi šlehla, nebo je zamilovaná. Přišla mi úplně mimo. Za chvilku - já vím, je apríla. Trvalo mi asi čtvrt hodiny, než jsem jí vysvětlila, že fakt na apríla nehraju. Při odchodu mi řekla, že si to stejně nechá na straně do dalšího dne..

Ještě, že tak nereagují všude. To by si člověk nekoupil ani chleba, protože by si prodavačka myslela, že je to děsně vtipné a ironické, že chce zákazník jídlo.

Nic proti vtipům, ale s mírou !

Mějte krásný den !!

Tamule

Milá Tamule, je mi jasné, že by se „cukala“i mimo Apríla, ale tentokrát se jí to asi hodilo

Text nebyl redakčně upraven

Reklama