Tento příběh se skutečně stal našim známým.

On přišel o práci řidiče soukromého autobusu, a tak se dal na kamionovou dopravu. Začal jezdit i do zahraničí a nakonec pracoval jako řidič kamionu u jedné firmy v USA. Manželka i děti pochopitelně těžce nesly tátovu nepřítomnost doma. Ale protože byly děti školou povinné, nemohly se za ním vypravit za oceán. Jela jen mamka.


Když za ním konečně přes půl Ameriky přijela, její manžel nedostal volno. A tak s ním jezdila po celých státech, problém to nebyl, kabiny kamionů jsou vybavené málem jako byt 1+1. Pouze WC tam chybí.

Jednou v noci se zastavili na benzince a manžel šel koupit nějaké jídlo. Jeho drahá polovička vzadu spala, a tak ji ani nebudil. Jenže když byl pryč, probrala se a chtělo se jí dost nutně na WC. Rychle vyběhla jen v noční košili do křoví za parkovištěm, aby si ulevila. A mezitím - manžel se vrátil, nasedl do auta a odjel. Tu hrůzu opuštěné ženy v "negližé" na parkovišti kamionů si určitě každý dovede představit...


Vyběhla k dálnici za ním a zuřivě mávala, aby ji ještě viděl. Byl už ale moc daleko, takže začala stopovat další auta. Po chvíli jí zastavil kamion a seděl v něm - jejich soused! Byla to neuvěřitelná náhoda! Jezdil totiž po celých USA mnohem déle a hlavně jinde než manžel. Se smíchem vyslechl její příběh, vzal mobil, vytočil jeho číslo a zeptal se ho, jestli čirou náhodou nepostrádá manželku. V mobilu pak bylo slyšet jen kvílení brzd a klení...


Tomu se říká - "svět je malý"...

Reneta


Milá Reneto, Váš známý měl víc štěstí než rozumu :-). Nechci ani domýšlet, co by se mohlo stát, kdyby nikdo známý kolem nejel. Taková roztržitost se nemusela vyplatit.

Máte i Vy podobný příběh, nebo jste naopak zažili situaci, kdy se roztržitost vyplatila?

Napište nám o tom, Žena-in odmění ty nejlepší dárečkem.

redakce@zena-in.cz

Reklama