5e96d84eecedcobrazek.png
N.A.E. Naturale Antica Erboristera využívá tradiční italské bylinky, které dodávají vaší pokožce pocit hebkosti, svěžesti a zářivý vzhled. N.A.E. se snaží své zákazníky seznámit s životním stylem „La Bella Vita“ a svým působením má pozitivní dopad na životní prostředí – má certifikát dokazující ekologičnost, obsahuje veganské ingredience a minimálně 97 % svého složení je přírodního charakteru.  N.A.E. je jedinou certifikovanou ekologickou značkou soustřeďující se na Tradizione dall’italiano – odzkoušené a důvěryhodné recepty na krásu, které využívající bylinkářství.5e96d86b0f310obrazek.png

Přírodní a udržitelná krása

Koncept této autentické a ekologicky certifikované kosmetiky je ideální volbou pro ženy, které si chtějí vědomě dopřát to nejlepší.  „Prioritou značky N.A.E. je přírodní a udržitelná krása spojená s radostí každé ženy. Ve snaze tuto prioritu podpořit jsme vytvořili produkty, které svou existencí nejen berou, ale také dávají. Naše obaly jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů – v tomto případě rostlinného plastu. Ten se vyrábí z ethanolu, který je získáván z cukrové třtiny.  Lahve od produktů jsou plně recyklovatelné. Ve srovnání s výrobním procesem tradičního plastu, který využívá fosilních paliv, jako je ropa nebo zemní plyn, jsou obaly N.A.E. vyráběny se sníženým dopadem na uhlíkovou stopu,” vysvětluje Agnès Thée, viceprezidentka marketingu z Henkel Beauty Care.
5e96d88aee3cbobrazek.png

S kosmetikou N.A.E. Naturale Antica Erboristeria si každá žena může dopřát to nejlepší. Díky přírodním a na živiny bohatým recepturám je N.A.E. zárukou jemné a voňavé péče o vaše tělo.

5e96d909f2422obrazek.pngFRESCHEZZA, IDRATAZIONE a DELICATEZZA jsou čtyři řady specializující se na péči o tělo. Produkty z těchto řad budou vaši pokožku rozmazlovat. Obsahují totiž vše, čím se vyznačuje italská filozofie “La Bella Vita”. Řady pro vlasovou péči RIPARAZIONE, EQUILIBRIO a SEMPLICITA jsou tvořeny jedinečnou směsí organických látek, díky kterým budou mít vaše vlasy přirozený lesk a budou vypadat zdravě. Kvalitní péči o pleť se věnují výrobky řady BELLEZZA, ENERGIA a PUREZZA. Univerzální krém SEGRETO DI BELLEZZA je pak opravdovým pokladem, díky němu poznáte tajemství italské krásy. Jeho použití je univerzální a může se aplikovat na obličej, tělo a dokonce i vlasy. Tento krém by neměl chybět v žádné dámské kabelce.
5e96d8a9b5151obrazek.png

Organické produkty inspirované italským bylinářstvím jsou dostupné také v tuhém provedení. Vše pro krásu vašich vlasů, těla i obličeje nabízí N.A.E. v udržitelné formě – v balení bez použití plastů a s recepturou se sníženým obsahem vody.
5e96d8bf63773obrazek.png

Více na NAE-ERBORISTERIA.CZ
5e96d82d7efd8obrazek.png

Reklama