Existuje mýtus, že stahovací prádlo není hezké, není sexy a nemá se nosit celý den, protože je neprodyšné a nepohodlné. Celé je to jeden velký mýtus, který mnohé ženy od nošení stahovacího prádla odrazuje.

Když se řekne stahovací prádlo, většině z nás se přinejmenším vybaví „bombarďáky“ Bridget Jonesové. Ale stahovací prádlo nové generace už dávno vychytalo mouchy a z nevzhledného tuhého krunýře se stalo prádlem, které má nejen tvarovací funkci, ale je navíc hezké a příjemné na nošení.

Nové materiály používané na stahovací prádlo jsou prodyšné, takže dovolují tělu dýchat a přitom dokonale tvarují postavu. V určitých partiích, kde potřebujeme zeštíhlet, ubere centimetry, jinde zase tělo zpevní a vyhladí.

Stahovací prádlo sice není krajkové, ale i tak může být krásné a velmi záleží na tom, jak se nosí a jak se v něm žena cítí.

Podívejte se na fotky

a na video 

Tyto modely stahovacího prádla seženete v butiku Big and Beautiful dokonce s 30% slevou, která bude od 8. 2. do 20. 2. na všech pobočkách v Praze v Černé růži, V Praze Jinonicích a v Brně

Sledujte naše stránky a těšte se na velkou valentýnskou akci s Big and Beautiful

Čtěte také o proměnách čtenářek s butikem Big and Beautiful:

 

Reklama