Klára Křížová:

Pur je moje oblíbená značka a jsem k ní dost loajální. Nejraději mám Pur Balsam Hands&Nails, který odstraňuje mastnotu a zároveň je jemný k rukám. Ten je velmi příjemný a opravdu mám po něm jemné ruce. Nyní jsem byla zvědavá na novinku Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem, který zároveň kromě odstraňování mastnoty pečuje i o odpady. To zatím nemohu posoudit, protože jej mám doma dva týdny, ale je to pro mne zajímavá informace. Mám velkou rodinu, a i když máme doma myčku, myju v ruce nádobí často a ráda. Přiznám se, že je to pro mne i večerní relax, nanosím si špinavé nádobí, které postupně odmývám a pak si ho utřu a uklidím. Za mne má tedy Pur jedničku. Je tak akorát tekutý a dobře rozpouští mastnotu.
5a9d508f2726cobrazek.png

Míša Malečková:

Dostala jsem možnost vyzkoušet Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem. Jsem tomu ráda, protože je to jeden z mých osvědčených přípravků na nádobí. Mám sice doma myčku, ale ne vše se do ní vejde, a ne vše se dá mýt v myčce, proto stále dost myji ručně. U přípravků Pur oceňuji snadné rozpouštění mastnoty, vysoký lesk nádobí a v neposlední řadě příjemnou vůni. Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem, který zároveň kromě odstraňování mastnoty pečuje i o odpady je bezvadná kombinace. Já jsem velmi spokojená a mohu všem doporučit.
5a9d50c26e52aobrazek.png

Žaneta Podlahová:

Myčka v mé domácnosti chybí, proto myju nádobí v ruce a poměrně často. Z tohoto důvodu je pro mě důležité, aby byl přípravek šetrný k mé pokožce. Jako žena velmi oceňuji Pur Balsam Aloe Vera, který pečuje o mé ruce při častém umývání nádobí a nemám je vysušené, což je mou prioritou. Samozřejmě další prioritou je, aby kvalitně odstranil všechny nečistoty a mastnotu z nádobí, což Pur hravě zvládá. Jinou značku, než Pur nepoužívám. Teď jsem měla možnost vyzkoušet novinku Power Duo Effect. V odstraňování nečistoty a mastnoty je totožný jako můj oblíbený Balsam Aloe Vera, ale malinko mě vysušuje. Zaujalo mě, že chrání kuchyňský odpad před zanesením, čemuž dávám palec nahoru. Tuto značku shledávám za nejlepší na trhu!

Elly Kolaříková:

Je to pro mne zajímavá novinka, protože odpady občas řeším, jako hodně vařím a myju nádobí, je třeba se starat i o odpady. Značky přípravků na nádobí střídám, teď mi zrovna jeden došel, tak hned vyzkouším nový Pur. U nás myje nádobí myčka a pak ruce celé rodiny. Do domácích prací zapojuji i děti, aby se naučily vše, co k domovu patří. Také rády se mnou vaří, tak je důležité, aby si po sobě také uklidily. Mám oblíbený Pur Balsam Hands&Nails, mám po něm hebké ruce.

Hanka Růžičková:

5a9d50e42447fobrazek.pngJsem ráda za testování této novinky, protože několik let jsme měli v kuchyni problém s odpady. Vím, jak je to stresující, když špatně odtéká voda kvůli zanešenému odpadu. Problém máme již vyřešený, nebylo to ale vůbec jednoduché, museli jsme použít důmyslnou techniku, protože odpad už vůbec nefungoval. Proto je pro mne důležitá prevence, rozhodně nechci, abych zase řešila stejné problémy. Jsem ráda, že Pur myslí nejen na rozpouštění mastnoty, ale i ochranu odpadů.

Testovaly jsme nový Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem, jaké jsou jeho výhody?

Čeká vás mytí mastných pánviček a pekáčů? Při každém ručním mytí nádobí se mastnotou a zbytky jídel zanáší i kuchyňské odpady, což způsobuje nepříjemný zápach a také hrozí jejich ucpání. Než hledat číslo na instalatéra, doporučujeme preventivně používat novinku Pur Power Duo Effect, která nejenže dokonale umyje vaše nádobí, ale zároveň předchází zanášení kuchyňského odpadu. Jedinečná kombinace účinných látek prostředku na ruční mytí nádobí Pur Power Duo Effect pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí. Díky nové receptuře také působí preventivně proti ucpání kuchyňských odpadů a bojuje proti nepříjemnému zápachu. Novinka Pur Power Duo Effect doplňuje prémiovou řadu Pur Power a poznáte ji v obchodech díky modernímu stříbrnému obalu. Pur Power Duo Effect je k dispozici v maloobchodním prodeji od února letošního roku ve velikosti 700ml za cenu 51,90 Kč.
5a9d51c273e5eobrazek.png

Více informací o produktu naleznete zde.

Reklama