Představujeme vám jedinečnou řadu produktů Baby, která se postará o jemné dětské vlásky a citlivou pokožku hlavy vašich ratolestí.

kPéče o dětské vlásky nikdy nebyla snazší. S citlivou dětskou pokožkou hlavy i se záludnými vši si totiž dokonale poradila společnost Pharma Future. Ta vyvinula jedinečnou kosmetickou řadu pro děti s příznačným názvem BABY. Všechny produkty jsou klinicky testované, neobsahují parabeny a navíc jsou vhodné pro všechny děti bez rozdílu věku. Jedinečné vlastnosti této kosmetiky si tak užijí předškoláci stejně dobře jako novorozenci. Produkty byly vyvinuty pro jemnou a citlivou dětskou pokožku ve spolupráci se špičkovými vědci. K výrobě se užívá pečlivě vybraných substancí s vysokou kvalitou, čistotou a účinností. V řadě Baby najdete kromě klasických přípravků i specializované produkty pro léčbu vší. Nadstandardně kvalitní zboží je navíc dostupné za příznivou cenu, a tak se v péči o dětské vlásky stávají produkty Baby jasnou volbou. Všechny produkty navíc snadno seženete přímo na internetu: www.pharma-future.com.

kBaby3v1: šampon, koupel, mycí gel

Kouzlo tohoto produktu spočívá v jeho praktičnosti a účinnosti. Nejen na cestách oceníte multifunkčnost tohoto balení, které v sobě skrývá šampon, mycí gel do koupele a sprchový gel. Baby 3v1 navíc obsahuje unikátní látku BioEcolii®, která aktivně napomáhá udržení přirozené mikroflóry a optimálního pH pokožky. Baby 3v1 zanechává dětské vlásky i pokožku hedvábně jemnou.

Doporučená prodejní cena: 125,- Kč za balení   

 

kŠampon a sprej na vši

V boji proti vším bude vaší věrnou zbraní Baby sprej a šampon na vši. Ideálně přes noc nastříkejte sprej ke kořínkům a do celé délky vlasů a nechejte působit 6–8 hodin. Uvolněné hnidy a vši následně vymyjte šamponem a vlasy usušte a upravte podle zvyku. Tato speciální řada navíc obsahuje oligosacharidy, které regenerují vlasovou pokožku a zamezují tvorbě lupů. Šampon a sprej se prodává dohromady jako komplet.

Doporučená prodejní cena: 249,- Kč za balení   

 

kBaby – zvýhodněný balíček

Řada Baby nabízí i zvýhodněný balíček, kde naleznete Baby 3v1 a další produkty pro zdraví a pohodu vašeho dítěte. Pro lepší výsledek doporučujeme kombinovat přípravek Baby 3v1 spolu s Baby Powder Cream a Baby Face & Body Cream. Nejen v zimních měsících oceníte Baby Winter Face Cream a pro bolavá bříška je tu pak Baby Bylinný masážní gel. Při nákupu balíčku ušetříte 147 Kč oproti nákupu samostatných výrobků!

Doporučená prodejní cena: 455,- Kč za balíček   

Pro více informací navštivte: www.pharma-future.com.

Reklama