Palette Permanent Natural Colors Deep Blacks se zářivými černými pigmenty

palette

Mezi celebritami jsou stále populárnější tajemně temné odstíny vlasů. Pokud patříte mezi ženy, které se rády nechají inspirovat atraktivními účesy svých oblíbených hvězd, je tu příležitost pro vás. Černá je zase zpátky! Pro letošní léto vyzkoušejte novou speciální kolekci odstínů řady Palette Permanent Natural Colors s názvem Deep Blacks inspirovanou tajemnými hlubinami Černého moře.

Nová kolekce Palette Permanent Natural Colors Deep Blacks představuje tři oslnivě zářivé temné odstíny, které dodají vlasům zrcadlový lesk. Inovativní krémová receptura barvicího krému se zářivými černými pigmenty, která je obohacena o přírodní mořský kolagen, vlasům na dlouhou dobu propůjčuje nádherně přirozenou zářivou barvu, zaručuje stoprocentní krytí šedin, má posilující efekt a zároveň o vlasy pečuje. Barva má navíc snížený obsah amoniaku, takže je k vlasům šetrnější.

Mořský kolagen se získává z ryb a vyznačuje se silným regeneračním účinkem. Kolagen se dnes používá jako důležitá přísada v pleťové kosmetice, a to z několika důvodů. Jednak zvyšuje pružnost pokožky, posiluje ji, zjemňuje a zároveň omlazuje. Barvy Palette Permanent Natural Colors jsou první vlasovou barvou, která byla o mořský kolagen obohacena. Testy pročesávání prokázaly, že mořský kolagen má pro vlasy výrazný posilující efekt. Jedinečné složení krémové barvy zpevňuje každé vlasové vlákno, zvyšuje jeho odolnost a současně mu dodává pružnost, což vlasům velmi prospívá.

Barvy Palette Permanent Natural Colors obsahují také balzám pro závěrečnou péči po barvení. Tento posilující balzám pro lesk rovněž obsahuje pečující složky, které brání vysoušení vlasů během barvení a zaručují dlouhotrvající a zdravý lesk. Díky obsahu mořského kolagenu balzám posiluje vlasy od kořínků po konečky. Výsledkem jsou zdravě vypadající tmavé vlasy, plné přirozené vitality.

Kolekce nových odstínů Palette Permanent Natural Colors Deep Blacks:

  • 850 Mystický hnědočerný
  • 900 Černá mořská hlubina
  • 909 Modročerný oceán

Tmavé odstíny z kolekce Deep Blacks se na pultech obchodů objevily v červnu 2012 za doporučenou cenu 94,90 Kč.

Reklama