Kterak čtenářku Tanu M a jejího milého překvapila v lese myslivecká stráž, to si můžete přečíst v této novince. Téma dne: Nástrahy při milování v přírodě.

Tentokrát si povídáme o milování v lesích, na lukách, v rybnících, na stromech... no, prostě v přírodě. Následující zážitek zaslala čtenářka Tana M - myslím, že se při jeho čtení hodně nasmějete!


Je úterý 28. 6. a Jakub Kočí se ptá na naše historky z milování v přírodě. A neříkejte, že žádné nemáte?

Myslivecká stráž
Mám. A navíc tato historka je kromě toho, že je pravdivá i hodně úsměvná.
Před 10 lety jsem měla milého, který byl vášnivým milovníkem přírody, lesů, vod i strání... Vždy jsme se milovali doma, ale můj vyvolený vždy říkal, že nejlepší je milování v přírodě. Tak proč si neudělat výlet do přírody? Vyjeli jsme tehdy starým žigulíkem do lesa poblíž Berouna. Na lesní cestě nebyla žádná značka, zátarasy, a ani rampa, kde by bylo označené že daný les má svého majitele, hajného i revírníka. Deku a prostěradlo jsme položili kousek od auta. Na louce poblíž lesa bylo spoustu komárů, svilušek, klíštát, hmyzu všeho druhu, ale hlavně toho blanokřídlého...
Milovali jsme se o jako o závod .
Když tu v nejlepším přicupital „ZELENÝ MUŽÍČEK“. Se zeleným kloboukem a s flintou přes rameno.
Představil se: „Myslivecká stráž - prosím o Vaše doklady. Nahý Tonda vstal a šel k autu pro občanku. Zavázal si ručník kolem pasu, aby neběhal s nahatou zadnicí před mysliveckou stráži, tedy před... veřejným činitelem... Tonda se strašně omlouval, že žádnou dopravní značku neviděl, myslivec byl neoblomný, vytáhl bloček - a vypsal lístek s pokutou 500 kč. „Vjezd na lesní cestu.“ A myslivec nás upozorňoval, že pokud pokutu nezaplatíme na místě, tak to předá k pořádkové polici. Pokutu jsme zaplatili a z lesní cesty jsme beze slov odjeli co nejrychleji domu.
Nedávno jsem se procházela se psem po lese, a co nevidím, ta naše hříšná lesní cesta je již označená, ohrazená - les už má svého majitele . A co jsem uviděla... „další milenecký pár těsně před ohradou v lese“.

A pár slov na závěr
Myslivecká stráž (přísežná stráž) je veřejná stráž, která má dohlížet na dodržování zákonů a myslivecké etiky. Touto funkcí jsou pověřovány jednotlivé osoby.
Pro každou honitbu je zákonem stanovena povinnost ji ustanovit. Podmínky způsobilosti člena myslivecké stráže jsou zákonem o myslivosti. Očekává se od něho plnění funkce strážce zákonnosti, dohled nad dodržováním mysliveckých zvyků, tradic a myslivecké etiky. K tomuto je myslivecká stráž vybavena rozsáhlými oprávněními, která jí umožňují závažný zásah do práv občanů. Její postavení je posíleno i zařazením do kategorie veřejného činitele!

Hezký den!
Tana M

Pozn. red.: Textneprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci, při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis