5de7a41437125obrazek.pngSpolečnost EVVA poskytující mechanické a elektronické zabezpečovací systémy vybírá ze své nabídky a představuje několik zajímavých produktových tipů vhodných pro zabezpečení bytu či rodinného domu.

Jednoduchým startovacím bodem ve vašem rozhodování, co zvolit, je určitě pravidlo pěti minut. To říká, že když se zloděj do pěti minut nedostane do nemovitosti nebo k věcem, vzdá to. A protože zručnost zlodějů a jejich vybavení se neustále posouvá, nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak zabezpečit rodinný dům či byt, je určitě výměna staré zámkové vložky za novou.

Z naší více než dvacetileté zkušenosti na českém trhu víme, že Češi k zabezpečení svého majetku a soukromí přistupují velmi laxně. V podstatě řeší tuto otázku, až když zloděj jejich dům či byt navštíví,“ komentuje Martin Koudelka, jednatel firmy EVVA poskytující mechanické a elektronické zabezpečovací systémy.

Bezpečnostní uzamykací systémy se dělí do dvou základních kategorií – elektronické a mechanické. Obě skupiny jsou schopny velmi kvalitně fungovat samostatně, stejně jako se dají i velmi zajímavě kombinovat.

Jednoduše inteligentní
AirKey vám zjednoduší život a poskytne vyšší míru nezávislosti, aniž byste ztratili kontrolu. Tento systém umožňuje odemykat dveře pomocí smartphonu, přidělovat klíče prostřednictvím SMS zpráv a zcela jednoduše organizovat celý uzamykací systém online. Je to skvělé řešení, pokud potřebujete zajistit vstup do bytu nebo domu uklízečce, zahradníkovi, babičce, přátelům, nebo poskytujete ubytování přes AIRBNB apod. Cylindrickou vložku AirKey jenž je vybavena ochranou proti vytažení jádra a proti odvrtání, rotační brzdou a integrovaným zabezpečovacím prvkem pro bezpečné ukládání dat lze použít uvnitř i venku. Ačkoliv AirKey patří mezi elektronické zabezpečovací systémy, díky provedení Hybrid ji lze kombinovat se všemi aktuálními modulovými mechanickými systémy EVVA. Kromě smartphonu můžete jako přístupové médium používat také přívěsky ke klíčům, kombinované klíče nebo kartu. Orientační maloobchodní cena systému od 10 256 Kč bez DPH.
5de7a3bc27d18obrazek.png

Pohodlné zabezpečení
5de7a3ce271b3obrazek.pngBezpečnostní uzamykací systém ICS přináší vaší domácnosti vysokou ochranu díky využití různých technologií uzamykání. Detekce klíče probíhá v 5 drážkách prostřednictvím 13 pružinových uzamykacích prvků. ICS systém využívá oboustranný klíč odolného podélného profilu, který je díky své tloušťce (3 mm) a kvalitní alpace velmi odolný proti opotřebení. Klíč ICS má navíc zdokonalenou ochranu proti kopírování a je prakticky nekopírovatelný i pomocí moderního 3D tisku. Tento systém lze dobře kombinovat s elektronickými zabezpečovacími systémy EVVA (AirKey/Xesar). Orientační maloobchodní cena systému od 3 072 Kč bez DPH.

Stabilnější, silnější, bezpečnější
5de7a3de80e84obrazek.pngNa rozdíl od ostatních uzamykacích systémů se stavítka v cylindrické vložce systému 4KS značky EVVA pohybují v křivkových drážkách, které jsou vyfrézovány do klíče. Stavítka se pohybují volně, tudíž nelze zjistit, které blokovací stavítko v daném případě účinkuje. Díky tomu je téměř nemožné vytvořit kresbu frézování pro kopii klíče. Navíc tvrdokovové tlačné stavítko a modulové konstrukční provedení (SYMO) mají vysoký ochranný účinek proti vytržení a odvrtání, čímž dosáhl tento systém nejvyšší bezpečnostní třídy. Orientační maloobchodní cena systému od 3 922 Kč bez DPH.

Elektronické a mechanické zabezpečovací systémy EVVA jsou k dostání u odborných prodejců po celé České republice. Více na www.evva.cz.
5de7a399c6472obrazek.png

Reklama